Ważne

Lollipop dla Samsunga Galaxy Tab S 10.5 LTE dostępny w Polsce

Pierwszy raz o udostępnieniu Androida 5.0 Lollipop dla Samsunga Galaxy S 10.5 LTE usłyszeliśmy na początku kwietnia, dokładniej w Prima Aprilis. Wtedy to aktualizacja pojawiła się w pierwszych krajach i wiadomo było, że jej dotarcie do Polski to kwestia czasu. Okazuje się, że musieliśmy na to poczekać aż 2,5 miesiąca, bowiem dopiero od wczoraj użytkownicy tego urządzenia mogą sie cieszyć z „lizaka”.

Na skrzynkę mejlową otrzymałam sporo wiadomości właśnie od posiadaczy Galaxy Tab S 10.5 LTE, którzy informowali o dostępności aktualizacji do Lollipopa w trybie OTA (dziękuję)!. Jeśli zatem jesteście w posiadaniu tego produktu, zerknijcie na belkę z powiadomieniami – informacja o czekającej nowej wersji systemu już tam powinna na Was czekać. A jeśli tak nie jest – zajrzyjcie do ustawień i wymuście wyszukanie aktualizacji ręcznie.

Samsung Galaxy Tab S 10.5 w wersji z LTE aktualnie kosztuje ok. 1900 złotych, co oznacza, że w ciągu roku jego cena spadła zaledwie o ok. 300 złotych względem premierowej kwoty. Z jego recenzją możecie się zapoznać tutaj.

Dzięki wszystkim za info! 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona