Samsung Galaxy Note 7 (fot. Tabletowo.pl)

Wiemy wszystko na temat dostępności Samsunga Galaxy Note 7 w Polsce!

Mieszkańcy wybranych krajów już mogą zamawiać Galaxy Note 7. My w Polsce jeszcze czekamy, ale już niedługo. Przedsprzedaż najnowszego smartfona Samsunga ruszy u nas 16 sierpnia.

Każdy, kto od 16 do 30 sierpnia zamówi Galaxy Note 7 otrzyma dwa prezenty: jednym z nich są gogle Gear VR2 w kolorze czarnym, zaś drugim pakiet GUARD. Zapewnia on taką samą ochronę, jak w przypadku Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, czyli m.in. ubezpieczenie wyświetlacza na rok (bezpłatna wymiana w przypadku uszkodzenia) oraz przedłużenie gwarancji z dwóch do trzech lat.

W przedsprzedaży Galaxy Note 7 będzie można kupić w trzech kolorach: Onyx Black, Titanium Silver oraz Blue Coral, z czego w przypadku tego ostatniego jest jedno ograniczenie – trafi on do wybranych dystrybutorów (trzeba szukać, Samsung nie podał oficjalnej listy).

Jeśli chcecie kupić Galaxy Note 7 w przedsprzedaży, to nie chcę Was pospieszać, ale oprócz ograniczonego terminu (do 30 sierpnia), Samsung zastrzega jeszcze, że liczba dostępnych egzemplarzy tego modelu również jest ograniczona (z powodu ogromnego zainteresowania na całym świecie).

Sprzedaż właściwa Galaxy Note 7 rozpocznie się 16 września.

Źródło: Samsung