Ważne

Bogaty pakiet korzyści Samsung Guard S7 – szczegółowe informacje

Gdy na początku marca udało nam się dotrzeć do bardzo ciekawych informacji na temat pakietu korzyści, z którego będą mogli skorzystać klienci zainteresowani nowymi flagowcami Samsunga, nie do końca chcieliście dać temu wiarę. Dziś już natomiast Samsung oficjalnie potwierdził istnienie i, co najważniejsze, wdrożenie programu Samsung Guard S7 w Polsce.

Kto będzie mógł z niego skorzystać?

Wszystkie osoby, które kupiły Galaxy S7 lub Galaxy S7 edge w przedsprzedaży (która już się zakończyła) lub kupią w ciągu pierwszych trzech miesięcy od premiery. Urządzenie w tym czasie, tj. od 11 marca do 11 czerwca 2016 roku, musi zostać zarejestrowane przez specjalny formularz na stronie Samsunga – tutaj.

Na pakiet korzyści składa się:

 • Samsung Guard wyświetlacz: ubezpieczenie ekranu na okres 12 miesięcy (świadczone przez PZU). Ochrona obejmuje jedną naprawę stłuczonego/pękniętego ekranu
 • Odkup produktu: w przypadku, gdy użytkownik będzie chciał kupić nowego flagowca za rok (o wartości nie niższj niż 2500 złotych) będzie mógł odsprzedać swój aktualny smartfon po “orientacyjnej cenie” 1000 złotych (wyłącznie w okresie marzec-czerwiec 2017, a wszelkie szczegóły zostaną podane nie później niż do 28 lutego 2017 roku)
 • Przedłużona gwarancja – do trzech lat. Nie obejmuje baterii i akcesoriów
 • Knox: aplikację można pobrać z Galaxy Apps
samsung-guard-s7-01

Czy tylko produkty kupione w Samsung Brand Store są brane pod uwagę?

Zdecydowanie nie! Lista autoryzowanych partnerów jest długa (dostępna tutaj), a znajdziemy na niej przede wszystkim: x-kom, Sferis, Komputronik, Vobis, Saturn, Media Markt, redcoon, Neonet, Agito, RTV EURO AGD, Alsen, I-Terra, Morele. Co bardzo istotne, program obejmuje też urządzenia zakupione u wszystkich czterech operatorów: Orange, Play, Plus i T-Mobile.

Tym samym Samsung dał nam naprawdę mocne argumenty, by kupić jego najnowszego flagowca… Pamiętajcie jednak, że przedsprzedaż (w zestawie z Gear VR) już się zakończyła, a zapasy magazynowe poszczególnych sklepów – rozeszły się. W każdym aktualnie widnieje informacja, że na wysyłkę kolejnych egzemplarzy trzeba będzie poczekać nawet kilka tygodni – do ostatniego tygodnia marca lub nawet pierwszego tygodnia kwietnia.

Obszerne pierwsze wrażenia z użytkowania Samsunga Galaxy S7 edge możecie przeczytać tutaj.

źródło: Samsung, regulamin

Komentarze

 • Kuba

  Kolejny prezencik, który ma zachęcić do zakupu, bo sam smartphone nie zachęca.

  • Sam smartfon zachęca bardzo, ale zdecydowanie nie swoją ceną.

   • Paweł Janiak

    Telefon nie należy do najtańszych aczkolwiek już samo jego wykonanie jest na najwyższym poziomie. Do wykonania obudowy unibody wykorzystano wysokiej jakości stopy metali oraz gorilla glass 4 dzięki czemu telefon jest bardzo odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo telefon jest zgodny z normą IP68 dzięki czemu jest całkowicie odporny na pył i zanurzenie do 1 metra przez 30min. W jego wnętrzu znajduje się cały szereg innowacyjnych funkcji i technologii. Warto zapoznać się z testami tego modelu lub po prostu pójść do salonu i samemu się przekonać. Ambasador marki Samsung

 • Marcin

  Zastanawiające, że w smartfonie z niewymienną baterią, Samsung boi się dać gwarancję na baterię na 3 lata :)

  • czarny

   boi? znajdź producenta, który daje na baterię więcej niż 6 miesięcy. Śmiało.

   • te dgyyf

    Metabo daje na swoje wkrętarki z serii Maxxx 36 miesięcy gwarancji… SŁABO???

 • rozbawiony

  Specjalni dla was w Polsce Samsung obniży ceny. Jesteście przecież w świecie wyjątkowi.

 • Marcin Joniec

  Witam.w niemczech zakupilem dwa tel s7.niestety jeden mi sie stlukl.czy guard7 mnie rowniez dotyczy?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona