Mega oferta: Galaxy Note 20 nawet 1200 złotych taniej! Czas ucieka

Samsung nie udostępnia informacji na temat tego, jak dużą popularnością cieszy się Samsung Galaxy Note 20, lecz wciąż słychać echa fali krytyki, jaka wylała się na ten model. Teraz jego zakup jest jednak znacznie bardziej opłacalny, ponieważ można zaoszczędzić nawet 1200 złotych!

Reklama

Nie wiem, jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że w ostatnim czasie Samsung na różne sposoby stara się mocno zachęcić klientów do zakupu jego smartfonów i innych urządzeń. Koreańczycy sypią promocjami jak z rękawa, dzięki czemu konsumenci mogą zaoszczędzić pokaźne kwoty. Tak, jak teraz w przypadku modelu Samsung Galaxy Note 20.

Samsung Galaxy Note 20 taniej nawet o 1200 złotych! Czas ucieka

Początkowa, rekomendowana cena tego smartfona wywołała uśmiech na wielu twarzach – 4349 złotych za Galaxy Note 20 i 4849 złotych za Galaxy Note 20 5G. Gros klientów uznało, że to zdecydowanie za dużo, patrząc przez pryzmat tego, co oferuje ten model.

Teraz jednak sytuacja obróciła się o 180 stopni. Oba smartfony można bowiem kupić o 600 złotych taniej, a to jeszcze nie koniec oszczędności. Po zakupie jednego i drugiego można odzyskać kolejne 600 złotych (szczegóły znajdziecie w podlinkowanym przed chwilą artykule).

smartfon Samsung Galaxy Note 20 smartphone
fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl

Dzięki obu promocjom można w sumie zaoszczędzić aż 1200 złotych – ostatecznie za model Samsung Galaxy Note 20 wyjdzie 3149 złotych, a za Galaxy Note 20 5G – 3649 złotych. Nie da się ukryć, że to zdecydowanie korzystniejsza oferta niż do tej pory.

Jest jednak jeden „haczyk” – oba smartfony można kupić taniej o 600 złotych tylko do dzisiaj, więc czasu jest niewiele. Aby natomiast ubiegać się o zwrot kolejnych sześciu stówek, należy aktywować nowo zakupiony sprzęt do 4 listopada 2020 roku. Pieniądze zostaną zwrócone w gotówce, w bankomacie sieci Euronet.

Kup smartfon Galaxy Note 20 lub Galaxy Note 20 5G

Recenzja Samsung Galaxy Note 20

To nie koniec promocji Samsunga – jest jeszcze kilka!

Tak się składa, że południowokoreański producent wystartował z kolejną promocją o nazwie Samsung Week, dzięki której można uzyskać dodatkowe profity przy zakupie jego urządzeń. Oferta obejmuje na przykład:

Wszystkie oferty dostępne są na dedykowanej stronie internetowej akcji Samsung Week.