Quasar nadaje iPadowi okienkowego charakteru (wideo) - Tabletowo.pl

Quasar nadaje iPadowi okienkowego charakteru (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Quasar nadaje iPadowi okienkowego charakteru (wideo) Aplikacje Apple

Jeżeli kiedykolwiek żałowaliście, że na swoich iPadach nie możecie jednocześnie otworzyć kilku okien z aplikacjami, powinniście „złamać” jego system operacyjny i zainstalować niewielką aplikację o nazwie Quasar. Program stworzony przez programistę Pedro Franceschi pozwala na wyświetlenie i zawiadywanie wieloma oknami na ekranie iPada.

Aplikacja umożliwia swobodne manewry otwartymi programami, zmianę rozmiaru ich okien, minimalizację i maksymalizację. Jak widać na poniższym wideo, Quasar działa bardzo sprawnie i jest doskonale zintegrowany z systemem iOS. Najlepiej prezentują się aplikacje na iPhone (np. Instagram), których natywna rozdzielczość zapewnia odpowiedni rozmiar bez przymusu wypełniania tła czernią.

Quasar nie tylko wygląda efektownie i nadaje iPadowi nieco „windowsowego” charakteru, ale również jest niezwykle przydatnym dodatkiem mającym ogromny wpływ na produktywność i komfort pracy. Posiadanie kilku aplikacji jednocześnie otwartych na jednym ekranie pozwala zaoszczędzić czas, wcześniej przeznaczany na dwukrotne klikanie przycisku Home i mozolne przełączanie się pomiędzy uruchomionymi programami.

Quasar jest dodatkiem dostępnym dla tabletów Apple iPad ze „złamanym” oprogramowaniem (więcej o jailbreak) w sklepie Cydia Store w cenie $9,99.

via The Verge, The Big Boss

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona