jedzenie food order chińszczyzna laptop komputer kawa picie herbata
fot. Tony Schnagl / Pexels

Smakowita promocja: 30 dni HBO GO za darmo po zamówieniu na Pyszne.pl

Jesteście głodni? Tak? To świetnie się składa. Nie? Gwarantuję, że po zapoznaniu się z tą ofertą na pewno zgłodniejecie i najdzie Was ochota, żeby zamówić coś do jedzenia przez Pyszne.pl, bo można zgarnąć dostęp na 30 dni do HBO GO za darmo w prezencie!

Pyszne.pl ma dużą konkurencję, m.in. Uber Eats, ale radzi sobie na polskim rynku doskonale (a niektórzy dostawcy nawet łapią dwie sroki za ogon i pracują dla obu firm). Platforma regularnie przygotowuje promocje, a ta jest już kolejną, dzięki której można otrzymać w prezencie dostęp do serwisu HBO GO.

Smakowita promocja: 30 dni HBO GO po zamówieniu na Pyszne.pl – jak skorzystać?

Aby zgarnąć miesiąc HBO GO za darmo w prezencie, należy spełnić dwa bardzo proste warunki. Po pierwsze, trzeba złożyć zamówienie o minimalnej wartości 20 złotych przez stronę internetową lub aplikację Pyszne.pl na urządzenia mobilne. Po drugie, dodatkowo wymagane jest zapisanie się do newslettera, co można uczynić przy okazji składania zamówienia.

promocja Pyszne.pl HBO GO za darmo
źródło: Pyszne.pl

Proste? No pewnie! Voucher uprawniający do korzystania z HBO GO przez miesiąc bez dodatkowych opłat zostanie wysłany na mejla, powiązanego z kontem na Pyszne.pl mniej więcej w tym samym czasie, kiedy zamówienie do Was dotrze, żebyście mogli od razu zajadać się i oglądać nowe filmy bądź seriale. Serwis uczula, że może on trafić do folderu SPAM, więc warto do niego zajrzeć, gdyby wiadomość nie pojawiała się w głównym folderze.

Co ciekawe, jeden użytkownik może otrzymać nawet dwa vouchery na dzień, które można wykorzystać na dedykowanej stronie internetowej. Akcja będzie trwała do 28 lutego 2021 roku lub do wyczerpania zapasu voucherów. Ponadto oferta jest dostępna wyłącznie dla nowych użytkowników HBO GO do 31 marca 2021 roku.

Oznacza to zatem, że nie można nagromadzić sobie voucherów i przedłużać darmowego dostępu z miesiąca na miesiąc, ale za to możecie obdarować voucherami znajomych. Po ostatnich zmianach, bez żadnych kodów, HBO GO można wypróbować bez opłat tylko przez 30 dni, a po tym okresie opłata miesięczna wynosi 24,90 złotych.

Promocja Pyszne.pl jest zatem korzystna i warto z niej skorzystać, jeżeli zamawiacie jedzenie z dowozem do domu.