fot. Pexels

Odwiedź Przystań Xiaomi, bo warto! Kupisz świetny sprzęt w wyjątkowo niskich cenach!

Jeżeli tegoroczne wakacje planujecie spędzić nad polskim morzem, to koniecznie na liście atrakcji do odwiedzenia umieśćcie Przystań Xiaomi. Będą tam bowiem czekać na Was bardzo atrakcyjne promocje, dzięki którym z wypoczynku przywieziecie nie tylko cudowne wspomnienia, ale też świetny sprzęt!

Reklama

Każdy producent stara się „wyjść do klienta”, aby nie był w jego oczach jedynie bezduszną korporacją, która chce tylko sprzedać mu swoje produkty i na nim zarobić. Xiaomi zdecydowało się jednak na niecodzienną, całowakacyjną akcję, która z pewnością spotka się z ogromnym zainteresowaniem fanów marki i łowców promocji.

Odwiedź Przystań Xiaomi, bo warto! Kupisz świetny sprzęt w wyjątkowo niskich cenach!

Przystań Xiaomi to „mobilna strefa rozrywki”, która będzie stacjonowała w czterech popularnych wśród turystów miejscowościach nad polskim morzem – w Międzyzdrojach (od 2 do 11 lipca), Kołobrzegu (od 16 do 25 lipca), Łebie (od 30 lipca do 15 sierpnia) i we Władysławowie (od 20 do 31 sierpnia).

Przystań Xiaomi promocja 2021
źródło: Mi-home.pl

Na odwiedzających Przystań Xiaomi czeka wiele atrakcji, w tym konkursy, konkurencje z nagrodami, warsztaty z jogi i zumby, „piłeczkowy labirynt”, gigantyczna jenga, zawody w limbo i gra w bule. Producent zapowiedział, że przez 54 dni zamierza rozdać ponad 15 tysięcy (!) upominków, a przy okazji umożliwić też… zrobienie prania, jeżeli ktoś będzie miał taką potrzebę.

Osoby, które odwiedzą Przystań Xiaomi, będą mogły również kupić urządzenia marki w bardzo atrakcyjnych cenach.

  • smartfony Xiaomi Mi 11 Lite 6 GB/128 GB za 999 złotych (zamiast 1499 złotych), Redmi 9T 4 GB/64 GB za 399 złotych (zamiast 749 złotych) i Redmi Note 9 3 GB/64 GB za 499 złotych (zamiast 899 złotych),
  • opaski Xiaomi Mi Smart Band 6 za 139 złotych (zamiast 219 złotych) i Xiaomi Mi Smart Band 5 za 99 złotych (zamiast 198 złotych),
  • a także słuchawki Mi In-Ear Headphones Basic za złotówkę i Mi True Wireless Earbuds Basic za 49 złotych (zamiast 99 złotych) oraz głośnik Mi Portable Bluetooth 16 W za 69 złotych (zamiast 169 złotych) i Redmi Power Bank 10000 mAh za 29 złotych (zamiast 69 złotych).
Przystań Xiaomi 2021
Przystań Xiaomi (źródło: Xiaomi)

Ww. promocje obowiązują wyłącznie w Przystani Xiaomi i do wyczerpania zapasów. Kto pierwszy, ten lepszy!