słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 4 TWS earbuds
Huawei FreeBuds 4 (źródło: Huawei)

Teraz jeszcze bardziej opłaca się zamówić Huawei FreeBuds 4 w przedsprzedaży

Cały czas trwa przedsprzedaż najnowszych słuchawek bezprzewodowych Huawei FreeBuds 4. Teraz jeszcze bardziej opłaca się je zamówić, ponieważ Huawei zdecydował się dodawać do zamówień cenny i przydatny na co dzień prezent.

Teraz jeszcze bardziej opłaca się zamówić Huawei FreeBuds 4 w przedsprzedaży

Przedsprzedaż Huawei FreeBuds 4 rozpoczęła się już ponad tydzień temu, 17 czerwca 2021 roku. Potrwa ona do 8 lipca, ale teraz producent dał jeszcze jeden powód, dla którego klienci powinni skorzystać z przygotowanej przez niego oferty.

Po pierwsze, regularna cena Huawei FreeBuds 4 została ustalona na 699 złotych, ale w trakcie przedsprzedaży słuchawki sprzedawane są za 599 złotych, czyli aż o 100 złotych taniej. Teraz natomiast poinformowano, że osoby, które zamówią ten sprzęt w przedsprzedaży, otrzymają w prezencie lub za złotówkę (w zależności od sklepu) najnowszą opaskę Huawei Band 6.

przedsprzedaż słuchawek Huawei FreeBuds 4
źródło: Huawei

Co ważne, jeżeli ktoś już złożył zamówienie na najnowsze słuchawki bezprzewodowe Huawei, również dostanie wspomniany przed chwilą smart band, zatem nie będzie „poszkodowany”.

Co oferują słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 4?

Huawei podkreśla przede wszystkim fakt, że jego najnowsze słuchawki bezprzewodowe wykorzystują technologię adaptacyjnego dopasowania (Adaptive Ear Matching), aby wykryć unikalny kształt kanału słuchowego użytkownika oraz sposób noszenia przez niego słuchawek. Następnie, po przeanalizowaniu zebranych danych, system inteligentnie wybiera jeden z wielu trybów redukcji szumów, aby proces ich eliminacji był możliwie najbardziej efektywny.

Producent deklaruje też, że przetworniki dynamiczne o średnicy 14,3 mm zapewniają „imponującą jakość dźwięku”, a minituby zapewnią „soczyste tony niskie”. Ponadto jest także dedykowany tryb do używania w trakcie grania, który zmniejsza opóźnienia do 90 ms lub 150 ms (odpowiednio w przypadku sparowania ze smartfonem z HarmonyOS i EMUI).

słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 4 TWS earbuds
źródło: Huawei

Według deklaracji Huawei, słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 4 na jednym ładowaniu będą odtwarzać muzykę przez 4 godziny, natomiast w połączeniu z dedykowanym etui-stacją ładującą czas ten można wydłużyć do nawet 22 godzin (z wyłączoną redukcją szumów; z włączoną do 14 godzin). Warto też wspomnieć, że zaledwie 15-minutowe ładowanie pozwoli na 2,5 godziny słuchania muzyki.

Słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 4 dostępne są w dwóch kolorach: białym i srebrnym.