Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy Watch Active 2. W gratisie świetna ładowarka bezprzewodowa

Z Samsunga Galaxy Watch korzystałam przez kilka długich miesięcy i byłam jego wielką zwolenniczką (tej mniejszej wersji). Watcha Active pierwszej generacji oddałam do testów Andrzejowi, więc nie miałam zbyt wielu okazji, by się z nim zapoznać bliżej. Tymczasem do Polski wchodzi Galaxy Watch Active 2, którego – mam nadzieję – będę miała okazję niebawem testować.

Pod koniec sierpnia udało nam się ustalić polską cenę najnowszego zegarka inteligentnego z portfolio Samsunga, Galaxy Watch Active 2. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że w zestawie przedsprzedażowym będzie dodawana ładowarka indukcyjna Samsung Duo Pad, której wartość to 249 złotych. Ale najważniejsza, z punktu widzenia osób zainteresowanych kupnem zegarka, była informacja o dacie rozpoczęcia przedsprzedaży – 6 września. I oto nadszedł ten dzień.

W oficjalnym sklepie Samsunga na Allegro pojawiła się oferta przedsprzedażowa. Stąd też wiemy już ile będzie trzeba zapłacić za poszczególne warianty, czego wcześniej nie wiedzieliśmy.

Ceny Samsunga Galaxy Watch Active 2 zależne są oczywiście od wielkości koperty (40 lub 44 mm) i wykończenia (stalowy czy aluminiowy). Nie przedłużając:

Wersje aluminiowe z gumowym paskiem:
– 44 mm złoty: 1399 zł,
– 40 mm srebrny: 1299 zł,

Wersje stalowe ze skórzanym paskiem:
– 40 mm czarny: 1699 zł,
– 44 mm srebrny: 1799 zł.

Regularna sprzedaż Galaxy Active 2 ruszy 20 września.

smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2 (fot. Samsung)

Zainteresowani?

Znamy cenę Galaxy Watch Active 2 w Polsce. Wiemy też, kiedy ruszy sprzedaż

 

źródło: iPatrycjaR via Allegro