Virgin Mobile

15 GB albo 20 GB więcej internetu w Virgin Mobile na kartę – promocja ograniczona czasowo!

Nowi klienci Virgin Mobile na kartę mogą skorzystać z niezłej promocji, w której dostaną powiększone pakiety internetowe w ramach usługi. W sam raz na wakacje.

Więcej internetu w Virgin Mobile na kartę

Virgin Mobile chce w jakiś sposób zachęcić nowych klientów do przenoszenia i kupowania nowych numerów w sieci. W tym wypadku „marchewką” pełniącą funkcję przynęty mają być dodatkowe gigabajty, przyznawane w dwóch z czterech podstawowych taryfach na kartę.

W ramach czasowej promocji, zwiększono liczbę gigabajtów przydzielanych w pakietach #GIGADAJE oraz #GIGAMAKS. W przypadku tej pierwszej opcji, za 25 złotych miesięcznie dostaniemy nie 15 GB, a 35 GB internetu. Druga możliwość, za 30 złotych miesięcznie, oferuje pakiet 45 GB danych zamiast dotychczasowych 30 GB. Pakiety są samoodnawialne, po 30 dniach.

Oczywiście są pewne ograniczenia względem wspomnianej akcji. Dodatkowe gigabajty przyznawane będą tylko nowym klientom, a więc dotychczasowi klienci Virgin Mobile mogą sobie pomarzyć o zwiększonych pakietach internetu. Ponadto, promocja jest ograniczona czasowo. Warunki przedstawione na stronie operatora obowiązywać będą tych, którzy przeniosą numer do sieci lub zaopatrzą się w nowy do 31 lipca 2022 roku.

Jest jeszcze jeden warunek: nie skorzystamy z większych pakietów danych, jeśli kupimy starter Virgin Mobile stacjonarnie. Promocja obowiązuje tylko przy zakupie w sklepie internetowym operatora.

Trochę szkoda, że Virgin Mobile nie umożliwiło przez ten czas skorzystania z dodatkowych gigabajtów także tym, którzy już zaufali marce. Byłby to miły ukłon nie tylko w stronę nowych użytkowników, ale także tych, którzy w pewnym sensie są jej wierni.

Więcej informacji znajdziecie na stronach VM.

Wprowadzono niepoprawny url do wpisu z oiot.pl, poprawny format powinien wyglądać tak: „https://oiot.pl/facebok-messenger-grupowe-efekty-ar/”.