źródło: T-Mobile

Masz numer w T-Mobile? Włącz sobie za darmo dodatkowe 3 GB internetu

Piątek już sam w sobie jest bardzo miłym dniem, ale klienci T-Mobile mogą go sobie dodatkowo uprzyjemnić, bowiem mają możliwość całkowicie za darmo odebrać ekstra pakiet internetu o wielkości 3 GB. Nie trzeba bardzo się trudzić.

Happy Fridays w T-Mobile

Klienci sieci T-Mobile są regularnie rozpieszczani przez operatora już od ponad siedmiu miesięcy. Od października 2019 roku co tydzień – w ramach akcji Happy Fridays – mogą całkowicie za darmo odebrać w weekend różnego rodzaju bonusy. Najczęściej są to dodatkowe pakiety internetu, ale zdarzają się też darmowe minuty czy bony na zakupy.

Jako że znowu mamy piątek i początek weekendu, operator przygotował kolejny prezent dla swoich klientów. Tym razem (ponownie) jest to pakiet dodatkowego internetu – użytkownicy mogą za darmo odebrać paczkę o wielkości 3 GB.

3 GB internetu za darmo dla klientów T-Mobile

Od dziś, tj. 3 lipca, do niedzieli 5 lipca 2020 roku, klienci indywidualni korzystający z abonamentu w T-Mobile (taryf T i T DATA), jak i użytkownicy ofert MIX (taryfy Frii Mix) oraz na kartę (taryf Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) mogą całkowicie za darmo uruchomić dodatkowy pakiet 3 GB internetu.

T-Mobile pakiet 3 GB internetu za darmo Happy Fridays
Promocja: pakiet 3 GB internetu za darmo dla klientów T-Mobile w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays (źródło: T-Mobile)

Co ciekawe, to już kolejny raz, kiedy dodatkowy bonus udostępniany w ramach akcji promocyjnej Happy Fridays można uruchomić nie tylko za pomocą aplikacji Mój T-Mobile (dostępnej w Sklepie Google Play, Huawei AppGallery i App Store), ale również wysyłając SMS o treści HF pod numer 80800.

Dodatkowy pakiet 3 GB internetu zostanie przyznany w ciągu 72 godzin od złożenia zlecenia – po jego włączeniu użytkownik zostanie powiadomiony o tym fakcie stosownym komunikatem.

Klienci, którzy opłacają abonament, będą mogli korzystać z dodatkowego transferu do momentu wystawienia kolejnej faktury za usługi, natomiast użytkownicy ofert MIX i na kartę przez najbliższych siedem dni kalendarzowych.