Odbierz 5 GB darmowego internetu na weekend od T-Mobile

Zbliża się długi weekend. Wielu z nas zaplanowało już jakieś aktywności, do czego będzie pewnie zachęcać nas znakomita pogoda. W takich okolicznościach może przydać się dodatkowy pakiet internetu od T-Mobile.

T-Mobile od długich tygodni, każdego weekendu udostępnia swoim klientom darmowe pakiety danych lub zniżki na swoje usługi. Tym razem znów mamy do czynienia z bezpłatnym zwiększeniem swojego potencjału internetowego mierzonego w gigabajtach pobranych i wysłanych danych.

Darmowe 5 GB od 12 czerwca

Żeby skorzystać z promocji organizowanej zgodnie z tradycją Happy Fridays, wystarczy w piątek 12 czerwca odwiedzić aplikację Mój T-Mobile. Tam znajdziemy skrót do aktywacji paczki danych 5 GB. Oczywiście pakiet będzie można włączyć także w sobotę lub niedzielę, jeśli nie zrobimy tego wcześniej.

Alternatywną formą uruchomienia pakietu jest wysłanie SMS-a o treści HF pod bezpłatny numer 80800. W każdym z przypadków warto poczekać na potwierdzenie przyznania dodatkowych gigabajtów.

Abonenci T-Mobile mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX przez tydzień.

Nowe plany abonamentowe T-Mobile. Niby taniej, ale jakby drożej

źródło: informacja prasowa