Spotify aplikacja
(fot. Tabletowo.pl)

Znowu można mieć Spotify Premium za darmo na trzy miesiące

Spotify ostatnio wprowadziło zmiany na stronie głównej swojej aplikacji, oddzielając muzykę od podcastów, by była ona bardziej czytelna. Teraz serwis chce zachęcić swoich użytkowników do przejścia na wersję premium. Ponownie przygotowano promocję, dzięki której można zyskać nawet 3 miesiące darmowego planu premium.

Spotify Premium – czy warto?

Pierwszą, podstawową różnicą między planem za darmo a premium jest obecność reklam. W darmowym między odtwarzanymi utworami pojawiają się reklamy, nie spotkamy ich natomiast w płatnej wersji. Po przejściu na plan premium użytkownik może również pobierać muzykę, by potem odtwarzać ją offline. Ponadto płatna wersja serwisu pozwala odtwarzać muzykę w wyższej jakości niż ma to miejsce w darmowej opcji.

Z planu premium można zrezygnować w każdej chwili za pośrednictwem strony internetowej. Po rezygnacji subskrypcja pozostanie aktywna do końca opłaconego okresu. Później konto użytkownika, który zrezygnował, zostanie przełączone na bezpłatną wersję.

Darmowe premium na start

Spotify oferuje możliwość korzystania z planu premium Individual przez trzy miesiące za darmo. Jest to pakiet, który obejmuje tylko jedno konto w aplikacji. Po darmowych 3 miesiącach plan będzie kosztować dokładnie 19,99 złotych za każdy miesiąc korzystania.

Spotify Premium cennik
(źródło: Spotify)

W przypadku innych planów premium serwis oferuje możliwość korzystania z nich za darmo przez jeden miesiąc. Plan Premium Duo, przeznaczony dla dwóch osób, mieszkających pod tym samym adresem, po zakończeniu darmowego okresu będzie kosztował 24,99 złotych miesięcznie.

Z kolei za konto Student po pierwszym miesiącu użytkownik zapłaci 9,99 złotych co miesiąc. Ostatni plan Spotify Premium to opcja Family, w której można korzystać z nawet aż 6 kont w ramach jednego abonamentu. Tutaj również obowiązuje darmowy pierwszy miesiąc korzystania, a po nim każdy kolejny będzie kosztował 29,99 złotych.

Warto podkreślić, że oferta promocyjna jest dostępna jedynie dla użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z żadnego z planów Spotify w wersji premium. Ze specjalnej oferty można skorzystać, rejestrując się na stronie internetowej spotify.com/premium do 11 września 2022 roku.

promocja Spotify Premium za 0 złotych za darmo na trzy miesiące
fot. Tabletowo.pl