Promocja: Sony Tablet S za 979 złotych - Tabletowo.pl

Promocja: Sony Tablet S za 979 złotych

Tabletowo.pl Promocja: Sony Tablet S za 979 złotych Nowości Promocje

Sony Tablet S do najnowszych tabletów nie należy. Jego prezentacja miała miejsce w kwietniu… 2011 roku, czyli – jakby nie było – prawie dwa lata temu. Nic więc dziwnego, że wreszcie nadeszła pora, by powoli wyczyszczać magazyny z tego urządzenia. Sprzęt ten dość długo utrzymywał wysoką cenę, ale sytuacja zaczyna się zmieniać. Nadszedł czas, w którym Sony Tablet S można nabyć poniżej 1000 złotych.

Za 9,4-calowy tablet japońskiego, który, swoją drogą, doczekał się już następcy (Sony Xperia Tablet S), standardowo przyjdzie nam zapłacić ok. 1250 złotych. Ale w sieci można go znaleźć znacznie taniej. Sklep Euro sprzedaje go za 999 złotych, natomiast Oleole jeszcze taniej – 979 złotych. Przyznacie sami, że różnica jest widoczna gołym okiem.

Sony Tablet S to produkt działający dzięki dwurdzeniowej Tegrze 2 o czętotliwości taktowania 1GHz, a na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim 9,4-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM oraz 16GB pamięci wewnętrznej. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, który w lutym ma zostać zaktualizowany do Androida Jelly Bean. Tablet oferuje GPS, Bluetooth, WiFi, aparat 5 Mpix, kamerkę, pełnowymiarowy slot kart SD oraz port microUSB. Recenzję Sony Tablet S możecie przeczytać pod tym adresem.

Jeśli wpadła Wam w oko w ostatnim czasie jakaś ciekawa promocja z tabletem w roli głównej, dajcie, proszę, znać, a chętnie ją prześwietlimy i wspomnimy na łamach Tabletowo.pl.

http://www.tabletowo.pl/2012/08/29/sony-xperia-tablet-s-oficjalnie-tegra-3-i-android-4-0-ics-za-399-dolarow/

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona