Sony Tablet S wreszcie z Androidem 4.0, czyli aktualizacja dostępna w Polsce - Tabletowo.pl

Sony Tablet S wreszcie z Androidem 4.0, czyli aktualizacja dostępna w Polsce

Tabletowo.pl Sony Tablet S wreszcie z Androidem 4.0, czyli aktualizacja dostępna w Polsce Nowości

Posiadacze Sony Tablet S – jesteście tu? Widzę las rąk osób z niecierpliwością czekających na wiadomość, którą spieszę Wam przekazać. Po wielu tygodniach japoński koncern wreszcie umożliwił zasmakowanie „lodowej kanapki” użytkownikom swojego tabletu w Polsce. Innymi słowy, aktualizacja Sony Tablet S do Androida 4.0 jest (w końcu!) dostępna.

Pod koniec kwietnia pierwsi użytkownicy Sony Tablet S cieszyli się z aktualizacji systemu, która wnosi sporo usprawnień i nowości (przede wszystkim wzrost stabilności i szybkości działania urządzenia oraz małe aplikacje). Jakiś czas później polski oddział producenta informował, że w Polsce Android 4.0 pojawi się najpóźniej 31 maja. Obietnica została spełniona, choć jeszcze dzisiejszego ranka byliśmy co do tego bardzo sceptycznie nastawieni.

Jeśli tablet Was nie poinformował automatycznie o pojawieniu się aktualizacji, wymuście to na nim ręcznie, bo ta z pewnością już na Was czeka. Wystarczy wejść w ustawienia -> informacje o tablecie -> aktualizacja systemu. Enjoy! ;)

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;) Dzięki Kuba za zdjęcie! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona