Bad North za darmo w Epic Games Store

Uważajcie na wikingów

Jeśli uratowaliście w zeszłym tygodniu wioskę z gry The Messenger, to teraz pora na wyswobodzenie kolejnej mieściny, tym razem z gry Bad North. Spokojnie, Epic Games Store zadbał o różnorodność, więc przyjdzie nam bronić się w rzucie izometrycznym w nordyckich klimatach. Zainteresowani?

Przyznam się bez bicia, że o Bad North słyszę pierwszy raz — co mnie trochę dziwi, bo na pierwszy rzut oka gra ta idealnie wpasowuje się w moje gusta. Nordyckie klimaty, strategiczny gameplay, minimalistyczna, ale ładna grafika, cudowne udźwiękowienie a do tego szczypta roguelike — brzmi jak świetna gra! I według graczy, jak i recenzentów, takie właśnie jest Bad North — na platformie Steam czy stronie Metacritic tytuł ten zdobywa w większości pozytywne opinie. Cała idea gry opiera się na odpieraniu ataków brutalnych wikingów na naszą wioskę. Bad North na Epic Games Store jest uzupełnione o aktualizacje Jotunn Edition, która wprowadza do gry mnóstwo nowej zawartości.

Reklama

Minimalne wymagania Bad North prezentują się następująco:

  • System operacyjny: Windows 7+
  • Procesor: AMD Athlon X4 5350, Intel Core i3-2100T lub równoważny
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 480M, Radeon HD 6790 lub równoważna
  • DirectX: Wersja 11
  • Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Bad North nie oferuje polskich napisów, ale jest za to dostępny na sprzęcie z systemem macOS.

Bad North możecie pobrać ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio z aplikacji sklepu.

Gdy Bad North zniknie 29 listopada z darmowej oferty Epic Games Store, to udostępnione zostanie Rayman Legends, o czym naturalnie Wam przypomnimy.

Źródło: Epic Games Store