Opłaca się: Nawet 300 zł zwrotu na konto przy zakupie Samsung Galaxy Watch Active 2

Dziś rusza interesująca promocja, w której obniżymy finalny koszt zakupionego smartwatcha o 250 lub nawet 300 zł. Należy tylko podjąć kilka niewymagających kroków.

Reklama

Samsung Galaxy Watch Active 2 to zegarek, który jest z nami już od sierpnia ubiegłego roku. Nadal jest dobrą propozycją dla osób szukających przyjemnego oku smartwatcha, a teraz dostępny jest w przystępnej promocji, dzięki której dostaniemy 250 lub 300 zł zwrotu za zakup, wprost na nasze konto.

Samsung nie po raz pierwszy organizuje podobną akcję, więc najprawdopodobniej jej poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem i uznaniem wśród fanów elektroniki z Korei Południowej.

Jak skorzystać z promocji?

Do skorzystania z cashbacku, potrzebujemy konta w Samsung Members. Wtedy:

  1. Kupujemy zegarek u jednego z partnerów promocji (na przykład w Media Expert)
  2. Nie później niż w ciągu 7 dni od zakupu rejestrujemy urządzenie w formularzu dostępnym na stronie premia-smartwatch.samsung.pl
  3. Po weryfikacji zgłoszenia, w terminie od 14 do 17 dni dostajemy przelew ze zwrotem części wydanej kwoty (300 zł lub 250 zł – w zależności od zakupionego modelu)

Zwrot rzeczywiście zależny jest od wybranej wersji smartwatcha:

Wybierając na przykład wersję 40 mm w czarnej obudowie, która kosztuje 1189 zł, po odliczeniu 250 zł cashbacku, nasz zakup finalnie zamknie się w 939 zł. To najlepsza cena za ten zegarek, jaką moglibyśmy otrzymać w sklepach (bazując na danych z porównywarek).

Pełna lista partnerów handlowych Samsunga dostępna jest w Regulaminie promocjiAkcja potrwa do 10 maja bieżącego roku.

Kwartał z Samsung Galaxy Watch Active2 – oto jego najmocniejsze strony

źródło: informacja prasowa