smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2 (fot. Samsung)

Promocja: kup Galaxy Watch Active 2, a dostaniesz nawet 250 zł z powrotem

Nic nie skłania do zakupu nowego urządzenia tak mocno, jak promocja na niego. Szczególnie jeśli dzięki niej można odzyskać część wydanych pieniędzy. Jeśli więc nosiliście się z zamiarem nabycia smartwatcha Samsung Galaxy Watch Active 2, ta oferta może Was zainteresować.

Reklama

Pomimo że co jakiś czas można natknąć się na mniej lub bardziej atrakcyjne promocje na urządzenia Samsunga, sam producent raczej ich nie organizuje. Zamiast nich, dość często firma z Korei Południowej decyduje się ogłosić akcję, w ramach której można odzyskać część wydanych pieniędzy (po spełnieniu określonych warunków). I chociaż niektórzy nie są fanami tego typu ofert, to jeśli ktoś i tak nosił się z zakupem smartwatcha Samsung Galaxy Watch Active 2, to może chętnie z niej skorzystać – w końcu nawet 250 złotych raczej nie leży na ulicy.

Reklama

Promocja na Samsung Galaxy Watch Active 2

Promocją objęto smartwatche w obu rozmiarach (40 mm i 44 mm) oraz wersjach wykończeniowych. W przypadku modelu z aluminiową kopertą, można odzyskać 200 złotych, natomiast wybierając wariant z obudową ze stali nierdzewnej już 250 złotych. Zasady są proste: najpierw (w okresie od 10 lutego do 29 lutego 2020 roku) trzeba kupić Galaxy Watch Active 2 u jednego z autoryzowanych partnerów Samsunga (ich listę znajdziecie w podlinkowanym na końcu regulaminie), a następnie (w ciągu siedmiu dni od zakupu) zarejestrować go używając konta konta Samsung Account. Podczas rejestracji należy podać numer seryjny zegarka oraz załączyć dowód zakupu.

Po spełnieniu ww. warunków, w ciągu 14 dni od dnia potwierdzenia poprawności zgłoszenia, Samsung przeleje zwrot na podane przez klienta konto. Pomimo jednak, że promocja trwa do końca lutego 2020 roku, pula na zwroty jest ograniczona. W przypadku wersji aluminiowej do 970 zwrotów, natomiast wariantu ze stali nierdzewnej do 530 zwrotów (w sumie 1500 zwrotów o równowartości 326500 złotych). Jedna osoba może otrzymać tylko jeden zwrot, bez względu na to, ile egzemplarzy Galaxy Watch Active 2 kupiła.

Regulamin promocji „Galaxy Watch Active2 w promocji Samsung Premia” (PDF)

Źródło: Samsung

 1. Znajdą się tu osoby, które otrzymały pieniądze z tych promocji Samsunga? bo póki co to widuję wpisy, że ktoś kupił a kasy do teraz nie otrzymał :D

 2. Samsung poniósł porażkę rynkową z Galaxy Watch Active 2. Smartwatch Active 2 został wyceniony wyżej niż topowy Samsung Galaxy Watch. Męski Active 2 dizajnersko adresowany jest raczej do zniewieściałych mężczyzn, nie ma nawet polotu w tym zakresie z Galaxy Watch. Jeżeli jutro Samsung nie zaprezentuje typowo męskiego smartwatcha, to może się pożegnać z 1. miejscem na liście top smartwatchy.

  1. To bardzo ciekawe, bo był to najchętniej kupowany zegarek Samsunga w PL:)
   Dodatkowo fora pękają od tematów z problemami z watchem, który podaje dane z kosmosu i naprawy gwarancyjne pomagają tylko na chwilę. Watch to bubel.

   1. Najwyraźniej w Polsce wielbicieli tego specyficznego design-u jest bardzo wielu. Mojego GW w wersji LTE intensywnie eksploatuje ponad półtorej roku. Bateria trzyma cztery dni, Active 2 to max 1 dzień. Puls mierzy idealnie, zgodnie z zaawansowanym ciśnieniomierzem. Inne pomiary również są idealne. Faktycznie – aby galaxy watch mógł prawidłowo zmierzyć puls wymagany jest odpowiedniej wielkości nadgarstek.

    1. Active2 działa krócej na baterii od watcha, jednak nie wiem skąd wziąłeś ten jeden dzień. 3 dni na jednym ładowaniu działa.
     Galaxy watch mierzy puls dobrze, jak się siedzi, bo podczas ćwiczeń reaguje zbyt wolno, zawiesza się, lub zrywa całkowicie pomiar. Wysokościomierz podaje wyniki na -, śledzenie snu działa źle, podaje wartości wyjęte nie wiadomo skąd i to jest potwierdzone przez mnóstwo użytkowników, na forach internetowych, czy tych Samsunga. Z Active2 takich problemów nie ma

     1. W kwestii pomiaru snu być może masz rację. Nie monitoruje snu, ponieważ nie muszę tego robić. Codziennie jeżdżę na rowerze XC i zabieram tylko Watch-a. W 100% zastępuje Note-a 9, słucham muzy, mierzę puls, trasę poprzez endomondo i dzwonię w razie potrzeby. Póki co żaden smartwatch nie spełnia moich przyziemnych potrzeb.

  2. Wszystkie smartwatche od dużych marek stracą rację bytu w momencie, gdy Xiaomi wejdzie ze swoim urządzeniem na rynek europejski. Póki co zapewne trwają jakieś negocjacje, ale lada chwila może się pojawić wersja global i będzie pozamiatane. Równowartość $249, w dodatku z chin (czyli cena x3.5, a nie x4.5 jak to zazwyczaj u nas bywa ze sprzętem zagranicznym). Bateria trzymająca miesiąc, gdy zegarka używamy tylko jako zegarka i ponad 2 tygodnie przy spotify, wiadomościach, treningach etc. Pewny design (apple watch) i ekran Amoled.

  3. Watch2 będzie we wrześniu razem z note20 -> dopiero powoli pojawiają się przecieki na ten temat : kolory, wielkości, baterie. Ja mam gear s3 razem z czerwonym paskiem i nie ma nic ładniejszego od samsunga :) Watch byłby ok, ale jest tylko w srebrnej wersji, a active2 to wygląda tak jak piszesz – problem z nim jest dla mnie taki że ten pasek ma za wąski – musi być te 22mm – przymierzałem się do niego kilka razy i nie dałbym rady go nosić ;)

 3. Samsung poniósł porażkę rynkową z Galaxy Watch Active 2. Smartwatch Active 2 został wyceniony wyżej niż topowy Samsung Galaxy Watch. Męski Active 2 dizajnersko adresowany jest raczej do zniewieściałych mężczyzn, nie ma nawet polotu w tym zakresie z Galaxy Watch. Jeżeli jutro Samsung nie zaprezentuje typowo męskiego smartwatcha, to może się pożegnać z 1. miejscem na liście top smartwatchy.

 4. „pula na zwroty jest ograniczona”, a więc nie ma absolutnej pewności, że człek się załapie na zwrot. Nie cierpię takich promocji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama