smartwatch Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2 (fot. Samsung)

Promocja: kup Galaxy Watch Active 2, a dostaniesz nawet 250 zł z powrotem

Nic nie skłania do zakupu nowego urządzenia tak mocno, jak promocja na niego. Szczególnie jeśli dzięki niej można odzyskać część wydanych pieniędzy. Jeśli więc nosiliście się z zamiarem nabycia smartwatcha Samsung Galaxy Watch Active 2, ta oferta może Was zainteresować.

Pomimo że co jakiś czas można natknąć się na mniej lub bardziej atrakcyjne promocje na urządzenia Samsunga, sam producent raczej ich nie organizuje. Zamiast nich, dość często firma z Korei Południowej decyduje się ogłosić akcję, w ramach której można odzyskać część wydanych pieniędzy (po spełnieniu określonych warunków). I chociaż niektórzy nie są fanami tego typu ofert, to jeśli ktoś i tak nosił się z zakupem smartwatcha Samsung Galaxy Watch Active 2, to może chętnie z niej skorzystać – w końcu nawet 250 złotych raczej nie leży na ulicy.

Reklama

Promocja na Samsung Galaxy Watch Active 2

Promocją objęto smartwatche w obu rozmiarach (40 mm i 44 mm) oraz wersjach wykończeniowych. W przypadku modelu z aluminiową kopertą, można odzyskać 200 złotych, natomiast wybierając wariant z obudową ze stali nierdzewnej już 250 złotych. Zasady są proste: najpierw (w okresie od 10 lutego do 29 lutego 2020 roku) trzeba kupić Galaxy Watch Active 2 u jednego z autoryzowanych partnerów Samsunga (ich listę znajdziecie w podlinkowanym na końcu regulaminie), a następnie (w ciągu siedmiu dni od zakupu) zarejestrować go używając konta konta Samsung Account. Podczas rejestracji należy podać numer seryjny zegarka oraz załączyć dowód zakupu.

Po spełnieniu ww. warunków, w ciągu 14 dni od dnia potwierdzenia poprawności zgłoszenia, Samsung przeleje zwrot na podane przez klienta konto. Pomimo jednak, że promocja trwa do końca lutego 2020 roku, pula na zwroty jest ograniczona. W przypadku wersji aluminiowej do 970 zwrotów, natomiast wariantu ze stali nierdzewnej do 530 zwrotów (w sumie 1500 zwrotów o równowartości 326500 złotych). Jedna osoba może otrzymać tylko jeden zwrot, bez względu na to, ile egzemplarzy Galaxy Watch Active 2 kupiła.

Regulamin promocji „Galaxy Watch Active2 w promocji Samsung Premia” (PDF)

Źródło: Samsung