Świetna promocja na smartwatch Samsung Galaxy Watch 42 mm. Lepiej się pospiesz!

To może być bardzo szybka promocja. Jeśli więc czailiście się na smartwatch Samsung Galaxy Watch 42 mm, lepszej okazji, żeby go kupić w sklepie, aktualnie nie znajdziecie. Chętnych z pewnością nie zabraknie.

Samsung Galaxy Watch ma już ponad rok na karku – smartwatch zadebiutował 9 sierpnia 2018 roku podczas tej samej konferencji, na której Samsung zaprezentował Galaxy Note 9. Zegarek nie doczekał się bezpośredniego następcy, aczkolwiek nie oznacza to, że Koreańczycy porzucili ten segment. W tym roku do sprzedaży trafiły Galaxy Watch Active i Galaxy Watch Active 2, ale jeśli mimo wszystko bardziej interesuje Was starszy model (na przykład za sprawą obrotowego pierścienia), to macie wręcz idealną okazję, aby kupić nówkę sztukę.

Promocja na Samsung Galaxy Watch

Smartwatch został przeceniony w ramach akcji „Nocna wyprzedaż” w sieci Play. U oficjalnych partnerów za Galaxy Watch 42 mm trzeba zapłacić co najmniej 1099 złotych, ale do jutra, tj. do 7 listopada 2019 roku, do godziny 9:00, będzie on dostępny w sklepie internetowym fioletowego operatora za 899 złotych. Co więcej, model ten bierze udział w promocji „Odkup”, dzięki czemu przy odsprzedaży starego urządzenia otrzymacie o 150 złotych więcej (koniecznie zapoznajcie się z warunkami oferty). Koniec końców za zegarek wyjdzie Wam więc 749 złotych – lepszej propozycji w oficjalnej polskiej dystrybucji nie znajdziecie.

Jeśli planowaliście lub rozważaliście zakup Samsunga Galaxy Watch 42 mm, lepiej nie zwlekajcie, ponieważ może się okazać, że smartwatch wyprzeda się w mgnieniu oka – tak było w przypadku Huawei Watch GT i sytuacja ma szansę się powtórzyć, ponieważ oferta jest bardzo kusząca.

Recenzja Samsung Galaxy Watch

Samsung Galaxy Watch – smartwatch, który słusznie zwraca na siebie uwagę (recenzja)

To jeszcze nie wszystko

Play po raz kolejny przygotował promocję nie tylko na jeden, a na aż trzy urządzenia. Do jutra, do godziny 9:00, w niższej cenie kupicie również Sony Xperię 10 i Nokię 3.1 Plus – za smartfon Sony zapłacicie 899 złotych (w innych sklepach od 1299 złotych, w sklepie internetowym Play standardowo za 999 złotych), zaś za propozycję od Nokii – 449 złotych (taniej o 50 złotych).

Wszystkie trzy urządzenia sprzedawane są w ramach promocji bez umowy.

Źródło: Blog Play