Teraz promocja „Samsung Odkup” dotyczy także smartwatchy Galaxy Watch

Decydując się na zakup smartwatcha Samsunga, możemy teraz liczyć na zaoszczędzenie 150 lub 200 złotych. Promocja „Samsung Odkup” została rozszerzona o zegarki Galaxy Watch.

Samsung celebruje 10 lat serii Galaxy, rozpoczynając kolejną odsłonę promocji Samsung Odkup. Tym razem klienci przy zakupie zegarków Galaxy Watch będą mogli zyskać dodatkowo 150 albo 200 zł.

Reklama

Promocja trwa od 14 października do 17 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli voucherów. Producent nie określił, ile ich jest, ale zakładając, że akcję rozłożono na miesiąc, nie może chodzić o zaledwie kilka sztuk. Promocją objęty jest Galaxy Watch w rozmiarze 46 mm oraz 42 mm.

Jak skorzystać z promocji?

Droga do skorzystania z promocji jest taka:

  • u wybranego partnera handlowego kupujemy smartwatch Galaxy Watch,
  • rejestrujemy urządzenie korzystając z formularza na stronie odkup-smartwatch.samsung.pl,
  • po 21 dniach odbieramy specjalny kod, zwiększający kwotę odkupu starego urządzenia mobilnego (w przypadku modelu Galaxy Watch 42 mm, kwota odkupu zostanie zwiększona o 150 zł, zaś przy zakupie Galaxy Watch 46 mm, będzie to 200 zł. Voucher ważny jest 7 dni od jego pobrania),
  • sprzedajemy dotychczasowe urządzenie mobilne (smartwatch, smartfon lub tablet) za pośrednictwem strony samsung.kupimyto.pl).

I to wszystko. Lista urządzeń biorących udział w promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz regulamin dostępne są na stronie odkup-smartwatch.samsung.pl.

Czy warto zainteresować się tym smartwatchem?

źródło: informacja prasowa