Mega promocja na smartwatch Huawei Watch GT. Jeśli kupować, to teraz!

Huawei Watch GT nie jest smartwatchem w prawdziwym tego słowa znaczeniu, lecz pomimo ograniczonej funkcjonalności, jest świetną propozycją dla osób, dla których czas pracy jest jednym z najważniejszych kryteriów. Dziś w nocy możecie go kupić w mega atrakcyjnej cenie – to najlepszy moment, aby wejść w jego posiadanie.

Huawei Watch GT

Huawei Watch GT ma wiele zalet. Pierwszą jest świetny design – smartwatch, pomimo niewysokiej ceny, wygląda jak sprzęt z najwyższej półki, a do tego jest wyjątkowo uniwersalny, bowiem (przynajmniej według mojej subiektywnej opinii) świetnie komponuje się zarówno z eleganckim ubraniem, jak i sportową odzieżą.

Reklama

Huawei Watch GT może się też pochwalić bardzo dobrym wyświetlaczem – jest to okrągły ekran AMOLED o średnicy 1,39 cala i rozdzielczości 454×454 piksele, od niedawna również z funkcją Always On Display, tzn. ciągłego wyświetlania godziny. Warto dodać, że nie ma żadnych problemów z widocznością nawet w ostrym słońcu.

smartwatch Huawei Watch GT
Huawei Watch GT (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

Huawei Watch GT podbija serca użytkowników także wyjątkowo długim – jak na smartwatch – czasem pracy na pojedynczym ładowaniu. Jak wynika z przygotowanej przez Kasi recenzji (link do niej znajdziecie na końcu tego wpisu), średnio jest to aż 10 dni. Jeśli jednak włączycie funkcję Always On Display, skróci się on o około połowę.

Huawei Watch GT ma też mimo wszystko wady. Największą wydają się brak możliwości płacenia za zakupy za jego pomocą i przeprowadzania rozmów głosowych. W związku z tym smartwatch ten – zupełnie słusznie – nazywany jest opaską fitness w formie zegarka, gdyż jego funkcjonalność jest ograniczona.

Promocja na Huawei Watch GT

Każdy więc musi sam przeanalizować zalety i wady Huawei Watch GT (tych ostatnich jest jednak mimo wszystko znacznie mniej). A warto zrobić to właśnie teraz, bowiem nadarza się niezwykle korzystna okazja, aby kupić ten smartwatch.

W ramach „Nocnej wyprzedaży” w sklepie internetowym Play, Huawei Watch GT można kupić za jedyne 499 złotych – to aż o 200 złotych taniej niż najkorzystniejsza cenowo oferta w oficjalnej dystrybucji. Jest to też do tej pory zdecydowanie najlepsza okazja do nabycia tego smartwatcha – raczej wątpliwe, aby w najbliższym czasie nadarzyła się podobna.

Promocja na Huawei Watch GT w sklepie internetowym Play potrwa do jutra, tj. 26 września 2019 roku, do godziny 9:00 lub do wyczerpania zapasów. Do wyboru jest zarówno wersja „sport” z gumowym paskiem, jak i „classic” z jasnobrązowym paskiem skórzanym.

Aktualizacja:Szybko poszło – wygląda na to, że już wyprzedano wszystkie dostępne egzemplarze, więc promocję można uznać za zakończoną.

Recenzja Huawei Watch GT

Recenzja Huawei Watch GT – smartwatch o ograniczonych możliwościach, ale za to ze świetną baterią