smartfon Redmi 9T smartphone
Redmi 9T (źródło: Xiaomi)

Redmi 9T jest dostępny w takiej cenie, że szybko założysz buty i pobiegniesz do sklepu

Urządzenia Xiaomi już na co dzień (w większości) są bardzo przystępne cenowo, jednak producent często przygotowuje promocje, dzięki którym można je kupić w dużo niższych cenach. Tak właśnie jest w przypadku Redmi 9T i nie tylko!

Reklama

Promocja na Redmi 9T i nie tylko!

Redmi 9T zadebiutował w Polsce stosunkowo niedawno, bo pięć miesięcy temu. Teraz można go jednak dostać w takiej cenie, że aż żal nie skorzystać z tej oferty. Z okazji otwarcia 1000 salonów Xiaomi Mi Store na całym świecie można bowiem kupić ten smartfon już od 549 złotych (cena za wersję z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej), podczas gdy jego regularna cena zaczyna się od 749 złotych (aczkolwiek w części sklepów jest dostępny od 699 złotych, oczywiście mowa o oficjalnej polskiej dystrybucji).

smartfon Redmi 9T smartphone
Redmi 9T (źródło: Xiaomi)

Redmi 9T za 549 złotych to mega atrakcyjna oferta, bowiem smartfon oferuje m.in. aparat główny o rozdzielczości 48 Mpix i 8 Mpix z obiektywem ultraszerokokątnym, akumulator o pojemności aż 6000 mAh z obsługą ładowania o mocy 18 W, pamięć wbudowaną typu UFS 2.2 (aczkolwiek jedynie w konfiguracji 4 GB/128 GB), dwa głośniki z certyfikatem Hi-Res Audio, moduł NFC, port podczerwieni i 3,5 mm złącze słuchawkowe.

Jest jednak jeden haczyk – Redmi 9T od 549 złotych jest dostępny wyłącznie w sklepach stacjonarnych Xiaomi Mi Store – niestety nie można go kupić w takiej cenie przez internet.

smartfon Redmi 9T smartphone
Redmi 9T (źródło: Xiaomi)

Jednocześnie jest też dobra wiadomość, ponieważ gdy już wybierzecie się do Xiaomi Mi Store, będziecie mogli kupić w niższych cenach również inne urządzenia marki, w tym opaskę Xiaomi Mi Smart Band 6 za 179 złotych oraz odkurzacz Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light za 299 złotych, a także hulajnogę elektryczną Mi Electric Scooter Pro 2 za 1999 złotych.

Prawdziwym rarytasem dla prawdziwych fanów marki jest natomiast Xiaomi Mi 11 w wyjątkowej edycji, który na dodatek jest dostępny w dużo niższej cenie niż jego „klasyczny” pierwowzór. Przypominamy jednak, że wszystkie ww. urządzenia można kupić wyłącznie w sklepach stacjonarnych Xiaomi Mi Store w całej Polsce, w tym większość jeszcze tylko dzisiaj, tj. 7 czerwca 2021 roku, zatem nie ma na co czekać.