smartfon xiaomi mi 11 smartphone
Xiaomi Mi 11 (źródło: Tabletowo / Katarzyna Pura)

Promocja: Wyjątkowy Xiaomi Mi 11 w wyjątkowej cenie. Powalczycie o niego? Bo jest o co

Xiaomi przyzwyczaiło klientów do bardzo atrakcyjnych cen, dlatego wielu z nich ma opory, aby kupić Xiaomi Mi 11 w regularnej cenie. Będzie go można jednak zdobyć w dużo niższej, za mniej niż 3000 złotych. Słowo „zdobyć” zostało tu użyte nie bez przyczyny…

Pomimo dość wysokiej ceny, pierwszy flagowiec marki z serii Mi 11 sprzedaje się całkiem przyzwoicie. W Polsce jego cena zaczyna się od 3499 złotych za wersję z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej, podczas gdy za konfigurację z 8 GB RAM i 256 GB przestrzenią na pliki trzeba zapłacić 3699 złotych.

Promocja: wyjątkowy Xiaomi Mi 11 w wyjątkowej cenie

Jeśli pamiętacie jeszcze premierę Xiaomi Mi 11, zapewne pamiętacie też, że w jej trakcie producent zapowiedział również specjalną edycję, na której swój podpis złożył współzałożyciel i CEO marki Xiaomi, Lei Jun. Polski oddział poinformował później, że pojawi się ona także w Polsce, ale słuch o niej na długi czas zaginął.

Dość nieoczekiwanie jednak wrócił, ponieważ na profilu na Facebooku Xiaomi Polska pojawiła się informacja, że Xiaomi Mi 11 Lei Jun Signature Edition będzie można kupić już od jutra, na dodatek w niezwykle atrakcyjnej cenie, bo za 2999 złotych! A trzeba tu wspomnieć, że mowa o wersji smartfona z 256 GB pamięci wbudowanej, która standardowo kosztuje w Polsce 3699 złotych.

promocja Xiaomi Mi 11 Lei Jun Signature Edition za 2999 złotych
źródło: Xiaomi Polska

Klienci mogą zatem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – kupić wyjątkowy smartfon w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Chociaż słowo „kupić” powinienem zastąpić „zdobyć”, ponieważ zainteresowani będą musieli się postarać, aby skorzystać z tej oferty.

Xiaomi Mi 11 Lei Jun Signature Edition nie będzie bowiem dostępny w sklepach internetowych, a jedynie w stacjonarnych Xiaomi Mi Store w całej Polsce. Oznacza to, że trzeba się do jednego z nich pofatygować, a na dodatek najlepiej jak najwcześniej, ponieważ można się spodziewać, że smartfony rozejdą się jak ciepłe bułeczki.

Xiaomi Polska podaje, że Xiaomi Mi 11 Lei Jun Signature Edition będzie dostępny w salonach Xiaomi Mi Store od 5 do 12 czerwca 2021 roku.