stacja benzynowa Shell
(fot. Piotr Malecki / Getty Images, zdjęcie prasowe Shell)

Możesz dostać rabat na paliwo na stacjach Shell. Oto, co musisz zrobić

Przy okazji majówki największe sieci stacji benzynowych przygotowały promocje na paliwo, które już się zakończyły. Dziś Shell ogłosił nową ofertę, dzięki której klienci ponownie mogą zaoszczędzić. Wcześniej muszą jednak skorzystać z jednej usługi.

Nowa promocja na paliwo na stacjach Shell

Niespełna miesiąc temu Shell poinformował, że klienci, którzy zatankują paliwa premium – Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel – otrzymają więcej punktów. Od poniedziałku do soboty punkty mnożone są razy trzy, a w niedzielę razy sześć. Niniejsza oferta wciąż obowiązuje – można z niej skorzystać do końca maja 2024 roku.

Dziś ogłoszono kolejną promocję, dzięki której kierowcy mogą zaoszczędzić od 5 do nawet 15 groszy na każdym litrze paliwa, w zależności od jego rodzaju. Aby jednak z niej skorzystać, należy spełnić jeden warunek, a mianowicie kupić wybrany program myjni:

  • Standard,
  • Extra,
  • Super Extra,
  • Błysk,
  • Ultra Błysk.

Z promocji wyłączony jest program Express. Gdy klient spełni ww. warunek, otrzyma od kasjera osobny wydruk z jednorazowym kodem rabatowym, uprawniającym do zniżki. Jej wysokość zależy od rodzaju paliwa:

  • 5 groszy na każdy litr LPG,
  • 10 groszy na każdy litr FuelSave 95 lub FuelSave Diesel,
  • 15 groszy na każdy litr V-Power 95, V-Power Diesel lub V-Power Racing.
Shell promocja rabat na paliwo myjnia

Promocja ma ograniczenia, o których trzeba wiedzieć

Jak każda promocja, także i ta ma dodatkowe obwarowania oprócz wymogu zakupu określonego programu myjni. Po pierwsze, oferta obowiązuje do 19 maja 2024 roku, czyli do przyszłego piątku. Po drugie, uzyskany od kasjera kod rabatowy można wykorzystać tylko w ciągu 14 dni od jego otrzymania, ale jednocześnie nie później niż 2 czerwca 2024 roku.

Po trzecie, rabat naliczony zostanie na maksymalnie 100 litrów paliwa. Po czwarte, nie można skorzystać w tym przypadku z kart paliwowych – są one wyłączone z tej promocji. Tak samo nie łączy się ona z innymi promocjami.

Oferta obowiązuje na wszystkich stacjach własnych, które posiadają myjnię – ich listę znajdziecie tutaj (plik w formacie PDF). Kupon rabatowy można wykorzystać na wszystkich stacjach własnych sieci – wszystkie wymieniono na tej liście (plik PDF). Wyjątkiem są stacje samoobsługowe.