fot. Pexels

Wyprzedaż smartfonów w Play – wiele modeli kupicie w najlepszej cenie na rynku, m.in. Xiaomi Mi Mix 2 z 8 GB RAM

W tym roku wiele sklepów nie zaczekało, aż święta Bożego Narodzenia się skończą, aby ruszyć z tradycyjnymi, poświątecznymi wyprzedażami – niektóre ogłosiły je już we wtorek. Play zrobił to natomiast wczoraj i po przejrzeniu jego oferty doszedłem do wniosku, że kilka przygotowanych przez niego propozycji jest szczególnie kuszących, gdyż niektórych smartfonów nie kupicie taniej w żadnym innym sklepie.

Poświąteczne wyprzedaże są świetną okazją do tego, aby wydać pieniądze na przedmioty i rzeczy, z zakupem których nosiliśmy się przez ostatnie miesiące. W wielu przypadkach można bowiem sporo zaoszczędzić, aczkolwiek trzeba też uważać, żeby promocja nie okazała się „promocją”, co niestety czasami się zdarza – sklepy bywają bezwzględne (i chciwe).

Reklama

Na smartfonowej wyprzedaży zorganizowanej przez Play można jednak znaleźć kilka naprawdę ciekawych ofert – w każdym przypadku mowa oczywiście o urządzeniu bez umowy. Za 349 złotych kupicie Nokię 3 w kolorze niebieskim i biało-miedzianym, a za 449 złotych czarną i srebrną Nokię 5. Jeśli natomiast macie do dyspozycji 499 złotych, to za tę kwotę dostaniecie Meizu M6T (czerwony, czarny, niebieski) wraz z opaską fitness FitGo FW10. Przy okazji warto wspomnieć, że smartfon ten dostępny jest wyłącznie w Play.

W dobrych cenach można również kupić Motorolę Moto G6 Play w kolorze Indigo i Huawei Mate 10 Lite (czarny, niebieski) – za pierwszy z ww. sprzęt zapłacicie 599 złotych, natomiast za drugi 799 złotych. Kolejna propozycja zapewne zainteresuje tylko garstkę osób, ale mimo wszystko warto o niej wspomnieć – za 1399 złotych na wyprzedaży sprzedawany jest bowiem BlackBerry KEYone (srebrny, 3 GB/32 GB).

Jeśli ktoś ma zaś dużo większy budżet, to za 1999 złotych dostanie Xiaomi Mi Mix 2 SE w kolorze białym z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej – aktualnie smartfon ten dostępny jest wyłącznie w Play. Za 3999 złotych można z kolei kupić Huawei Mate 10 Porsche Design, ale raczej wątpię, aby cieszył się on szczególnie dużą popularnością.

Play nie precyzuje, do kiedy potrwa wyprzedaż – informuje jedynie, że  Okres ważności cen i dostępność telefonów do odwołania lub wyczerpania zapasów. Przy niektórych modelach widnieje jednak adnotacja „Ostatnie sztuki”, więc zapasy faktycznie są ograniczone.