Amazon Prime Video Play
źródło: blog Play

Promocja: pół roku Amazon Prime Video za darmo w Play

Użytkownicy w Polsce mają bardzo bogaty wybór, jeśli chodzi o serwisy VOD. W sierpniu 2018 roku do naszego kraju oficjalnie weszła usługa Amazon Prime Video (mimo to, nadal trzeba płacić w euro). Play wystartował z promocją, dzięki której jego klienci będą mogli korzystać z platformy Amazona przez pół roku za darmo.

Jako pierwszy do swojej oferty Amazon Prime Video wprowadził T-Mobile – stało się to w październiku 2019 roku. Klienci Magentowego operatora mogą skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego – później za dostęp do tej usługi zapłacą 26 złotych miesięcznie (opłata zostanie doliczona do rachunku). Dla wszystkich dostępna jest zaś możliwość korzystania z Amazon Prime Video przez pół roku za 2,99 euro miesięcznie (od siódmego obowiązuje cena 5,99 euro, co przy obecnym kursie jest równowartością ~25,30 zł) – oferta obowiązuje w przypadku rejestracji bezpośrednio w usłudze, na przykład za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Promocja Play – Amazon Prime Video za darmo na pół roku

Teraz Amazon Prime Video wprowadza do swojej oferty również Play. Jak informuje operator, zarówno nowi, jak i obecni abonenci przedłużający umowę otrzymają w cenie abonamentu półroczny dostęp całkowicie za darmo. Z usługi można korzystać poprzez aplikacje na wybrane smart TV oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, a także stronę internetową primevideo.com. Już wkrótce aplikacja Amazon Prime Video będzie też dostępna na PLAY NOW TV BOX. Warto jeszcze dodać, że serwis ten oferuje możliwość pobrania materiałów i obejrzenia ich później nawet bez dostępu do internetu. Z jednego konta można korzystać na trzech różnych urządzeniach jednocześnie.

Dostęp do Amazon Prime Video można aktywować w każdym salonie Play, telefonicznie (w przypadku umów zawieranych tym kanałem) oraz w e-shopie przy samodzielnych zakupach internetowych. Klient dostanie od operatora wiadomość SMS z linkiem aktywacyjnym i będzie miał 30 dni na założenie konta w tym serwisie. Po pół roku miesięczna opłata (doliczana do rachunku; nie trzeba podawać numeru karty płatniczej przy rejestracji) za korzystanie z platformy wyniesie 25 złotych. Użytkownik w każdym momencie może zrezygnować z subskrypcji bez żadnych konsekwencji.

Źródło: Blog Play