T-Mobile pierwszym operatorem w Polsce z ofertą Amazon Prime Video

Amazon Prime Video nie jest w Polsce zbyt popularne, choć usługa dostępna jest w naszym kraju już od ponad roku. Sytuację tę może zmienić nieco fakt, że dostęp do tej platformy wideo włącza do swojej oferty sieć T-Mobile.

Od dziś abonenci T-Mobile będą mogli dołączyć do swojego pakietu rozrywkowego dostęp do Amazon Prime Video. Dotyczy to przede wszystkim tych klientów sieci, którzy są użytkownikami taryfy Magenta 1ale serwis będzie dostępny także dla innych osób korzystających z usług T-Mobile w abonamencie.

Reklama

Na samym początku można skorzystać z darmowego, 7-dniowego okresu promocyjnego, a potem rachunek za dostęp do Amazon Prime Video będzie dołączany do comiesięcznego zestawienia płatności. Po aktywacji usługi będzie można uzyskać dostęp do Prime Video również za pośrednictwem dekodera T‑Mobile. Przy okazji wspomnę, że interfejs dekodera został odświeżony.

Dekoder T-Mobile Magenta – podano Netflixa, mój panie

Ile kosztuje Amazon Prime Video w T-Mobile?

Jak podaje T-Mobile, jeśli zdecydujemy się na aktywację Amazon Prime Video do 15.11.2019 r., to miesięczna cena za dostęp do serwisu wyniesie nas 13 zł. W cenę wliczona jest możliwość odtwarzania treści do 3 urządzeń jednocześnie, włącznie z możliwością pobrania na nie filmów i seriali do obejrzenia offline.

Jednak od pierwszego pełnego cyklu 30-dniowego serwisu Amazon Prime Video, rozpoczynającego się po zakończeniu okresu promocyjnego, cena automatycznie ulegnie zmianie i będzie naliczana w wysokości 26 zł za 30 dni. Czyli tymi trzynastoma złotymi za miesiąc nie nacieszymy się zbyt długo.

Ostatecznie, 26 zł/mies. to trochę niższa cena niż za subskrypcję Netfliksa (też dostępnego w ofercie T-Mobile), jednak nadal to kilka złociszy więcej niż za HBO GO. To, czy kogoś interesuje oferta Amazonu jest jeszcze inną kwestią. Ważne jest to, że Prime Video w końcu trafiło do jakiegoś krajowego operatora i nie trzeba płacić za abonament tej usługi w euro.

źródło: informacja prasowa