Nie kupuj teraz Oppo Watcha! Zaczekaj kilka dni, a nie pożałujesz

Czas płynie, a Oppo Watch jak był, tak nadal jest bardzo atrakcyjnym smartwatchem. Nie warto go jednak kupować… teraz, ponieważ za kilka dni będzie dostępny w niższej cenie, podobnie jak kilka smartfonów marki Oppo.

Reklama

Wiecie, że od premiery Oppo Watch w Polsce minęło już ponad siedem miesięcy? No i co z tego, skoro sprzęt ten wciąż pozostaje atrakcyjną propozycją dla osób, które oczekują od urządzenia tego typu czegoś więcej niż funkcji oferowanych przez pseudosmartwatche, które w rzeczywistości są tylko przerośniętymi opaskami sportowymi (a jest ich w sklepach mnóstwo).

Nie kupuj teraz Oppo Watcha! Zaczekaj kilka dni, a nie pożałujesz, bo będzie promocja

To nie pierwsza promocja na Oppo Watch – klienci mieli już niejedną okazję, aby kupić go w niższej cenie. Wkrótce nadarzy się kolejna, zatem warto wstrzymać się kilka dni, ponieważ dzięki temu w Waszych kieszeniach zostanie nawet 400 złotych.

smartwatch Oppo Watch
fot. Tabletowo.pl

Już od 5 kwietnia 2021 roku, czyli w Poniedziałek Wielkanocny, obniżona zostanie cena Oppo Watch zarówno w wersji 41 mm, jak i 44 mm. Pierwszą z nich kupicie za 699 złotych, natomiast drugą za 899 złotych. Oznacza to zatem obniżkę o – odpowiednio – 300 złotych i 400 złotych względem ceny startowej. Zauważę też, że podczas ostatniej promocji na Walentynki 2021 ceny były w obu przypadkach o 100 złotych wyższe, więc jest to prawdziwa okazja.

Producent deklaruje, że po ostatniej aktualizacji systemu Wear OS by Google, pod kontrolą którego pracuje Oppo Watch, smartwatch stał się jeszcze bardziej wszechstronny, bowiem oferuje również funkcję sterowania aparatem w sparowanym smartfonie za jego pośrednictwem, a do tego ma działać na baterii jeszcze dłużej niż wcześniej. Przy okazji warto przypomnieć, że na pokładzie urządzenia jest też moduł NFC i obsługa Google Pay.

Promocja na Oppo Watch potrwa do 17 kwietnia 2021 roku.

Przy okazji Oppo informuje, że do 10 kwietnia 2021 roku do modelu Oppo A53 w obu dostępnych konfiguracjach (4 GB/64 GB i 4GB/128 GB) dodawane będą słuchawki Oppo Enco W11, a Oppo A72 można kupić za 799 złotych. Z kolei do 17 kwietnia 2021 roku w obniżonych cenach mają dostępne być również Oppo Reno 4 (za 1399 złotych) i Oppo Reno 4 Lite (za 1199 złotych) oraz Oppo A52 za 599 złotych (od 5 kwietnia).