Promocja: Huawei Band 4 za 99 zł, ale tylko dzisiaj!

Podejrzewam, że w czasie, gdy ograniczamy wyjścia z domu jak tylko się da, raczej mało kto szuka opaski sportowej, ale w cenie, w jakiej teraz można kupić Huawei Band 4, aż żal nie skorzystać. W końcu kiedyś wyjdziemy z tych domów, prawda? Prawda?..

Opaska fitness Huawei Band 4 kosztowała jeszcze kilka miesięcy temu 169 złotych. Uruchamiano także różne promocje, w których można ją było dostać za 149 zł. Zwykle jednak cena kręciła się wokół tych stu pięćdziesięciu złotych i niespecjalnie chciała spadać. Choć ten stan rzeczy się utrzymuje, od czasu do czasu można liczyć na lepsze okazje, do których zaliczyłbym dzisiejszą.

Reklama

Huawei Band 4 za mniej niż stówkę

Sklep Media Expert prowadzi jednodniową promocję, w której zakupimy Huawei Band 4 za 99 zł. Bez specjalnych kodów rabatowych czy zapisywania się do newslettera. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że możemy wybrać każdą wersję kolorystyczną, pod warunkiem, że będzie ona czerwona. Nie znajdziemy tego akcesorium taniej w żadnym innym sklepie (a przynajmniej tak podają porównywarki cen).

Nie sugerujcie się czasem do zakończenia oferty – ważna jest do końca dnia

W tej cenie opaska ta stanowi ciekawą alternatywę względem popularnego Mi Banda 4 od Xiaomi. Na pewno najbardziej zadowolonymi użytkownikami tego akcesorium będą posiadacze smartfonów Huawei lub Honora, z którymi smartband świetnie współpracuje. Nie oznacza to, że nie poradzi sobie z innymi urządzeniami – po prostu nakładka systemowa EMUI jest niemal stworzona do sprawnej komunikacji z tą opaską.

Pozostałych zapewne ucieszy wygodny pasek, długi czas na baterii, dopracowane tła wyświetlacza czy funkcja analizy snu.

Poniżej podaję pełną specyfikację urządzenia. Nie wahajcie się też sprawdzić naszej recenzji, w której Tomasz opisał wszystkie zalety i wady tego gadżetu.

Pełna nazwa modeluHuawei Band 4
Rozmiar koperty56 x 18,5 x 12,5 mm
Rozmiar paska123 + 85 mm, szerokość 17 mm
Wagaok. 24 g
Dostępne wersje kolorystycznew promocji – tylko czerwony
WyświetlaczTFT, 0,96 cala, 80 x 160 pikseli
ProcesorApollo 3
Wbudowane czujniki3-osiowy czujnik przyspieszenia, czujnik podczerwieni, optyczny czujnik tętna
Bateria91 mAh, czas pracy 7-9 dni, czas ładowania około 1,5 h
Wodoodporność5 ATM
Ładowaniezintegrowany port USB
Łączność bezprzewodowaBluetooth 4.2
KompatybilnośćAndroid 4.4 lub nowszy, iOS 9.0 lub nowszy
Cena w promocji 99 zł