Promocja: Huawei Band 4 za 99 zł, ale tylko dzisiaj!

Promocja: Huawei Band 4 za 99 zł, ale tylko dzisiaj!

Podejrzewam, że w czasie, gdy ograniczamy wyjścia z domu jak tylko się da, raczej mało kto szuka opaski sportowej, ale w cenie, w jakiej teraz można kupić Huawei Band 4, aż żal nie skorzystać. W końcu kiedyś wyjdziemy z tych domów, prawda? Prawda?..

Opaska fitness Huawei Band 4 kosztowała jeszcze kilka miesięcy temu 169 złotych. Uruchamiano także różne promocje, w których można ją było dostać za 149 zł. Zwykle jednak cena kręciła się wokół tych stu pięćdziesięciu złotych i niespecjalnie chciała spadać. Choć ten stan rzeczy się utrzymuje, od czasu do czasu można liczyć na lepsze okazje, do których zaliczyłbym dzisiejszą.

Huawei Band 4 za mniej niż stówkę

Sklep Media Expert prowadzi jednodniową promocję, w której zakupimy Huawei Band 4 za 99 zł. Bez specjalnych kodów rabatowych czy zapisywania się do newslettera. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że możemy wybrać każdą wersję kolorystyczną, pod warunkiem, że będzie ona czerwona. Nie znajdziemy tego akcesorium taniej w żadnym innym sklepie (a przynajmniej tak podają porównywarki cen).

Promocja: Huawei Band 4 za 99 zł, ale tylko dzisiaj!
Nie sugerujcie się czasem do zakończenia oferty – ważna jest do końca dnia

W tej cenie opaska ta stanowi ciekawą alternatywę względem popularnego Mi Banda 4 od Xiaomi. Na pewno najbardziej zadowolonymi użytkownikami tego akcesorium będą posiadacze smartfonów Huawei lub Honora, z którymi smartband świetnie współpracuje. Nie oznacza to, że nie poradzi sobie z innymi urządzeniami – po prostu nakładka systemowa EMUI jest niemal stworzona do sprawnej komunikacji z tą opaską.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Pozostałych zapewne ucieszy wygodny pasek, długi czas na baterii, dopracowane tła wyświetlacza czy funkcja analizy snu.

Poniżej podaję pełną specyfikację urządzenia. Nie wahajcie się też sprawdzić naszej recenzji, w której Tomasz opisał wszystkie zalety i wady tego gadżetu.

Pełna nazwa modeluHuawei Band 4
Rozmiar koperty56 x 18,5 x 12,5 mm
Rozmiar paska123 + 85 mm, szerokość 17 mm
Wagaok. 24 g
Dostępne wersje kolorystycznew promocji – tylko czerwony
WyświetlaczTFT, 0,96 cala, 80 x 160 pikseli
ProcesorApollo 3
Wbudowane czujniki3-osiowy czujnik przyspieszenia, czujnik podczerwieni, optyczny czujnik tętna
Bateria91 mAh, czas pracy 7-9 dni, czas ładowania około 1,5 h
Wodoodporność5 ATM
Ładowaniezintegrowany port USB
Łączność bezprzewodowaBluetooth 4.2
KompatybilnośćAndroid 4.4 lub nowszy, iOS 9.0 lub nowszy
Cena w promocji 99 zł