Nowe ceny opasek sportowych Huawei: Band 4 oraz Band 3 Pro taniej niż dotychczas

Huawei w segmencie urządzeń noszonych musi walczyć ze świetnie przyjętą serią Mi Band od Xiaomi. Zamierza to robić, na przykład organizując promocje na swoje kluczowe smartbandy, jak teraz.

Reklama

Opaski sportowe od Huawei teraz dostępne są teraz w nowych, atrakcyjniejszych cenach. Przedświąteczna oferta dotyczy smartbandów Huawei Band 4 oraz Huawei Band 3 Pro.

Huawei Band 4

Już wkrótce powinniśmy opublikować naszą recenzję Huawei Band 4. Tymczasem przypomnę tylko, że opaska mierzy tętno w czasie rzeczywistym, analizuje sen, mierzy przebyty dystans i kalorie spalone w czasie wysiłku fizycznego. Wyposażono ją w dotykowy ekran TFT o przekątnej 0,96 cala, port USB i baterię o pojemności 91 mAh, której pełne naładowanie zajmuje jedynie około 1,5 godziny. Zgodnie z danymi producenta, po jednym pełnym naładowaniu może pracować nawet 20 dni w trybie czuwania lub do 9 dni w trybie standardowego użytkowania. Waży niewiele, bo 20 gramów, i jest wodoszczelna do 50 metrów głębokości.

Reklama

Cena Huawei Band 4 spadła do 149,99 zł.

Huawei Band 3 Pro

Huawei Band 3 Pro ma 0,95-calowy ekran AMOLED, który można obsługiwać dotykiem. Opaska wyposażona jest w technologię TruSeen 3.0, która odpowiada za całodobowe monitorowanie pracy serca oraz w oprogramowanie, pomagające zidentyfikować i skorygować sześć najczęstszych problemów związanych ze snem. Ważnym elementem specyfikacji jest moduł GPS. Wodoszczelność zapewniana jest na tym samym poziomie, co w Band 4.

Cena Huawei Band 3 Pro to 199 zł.

Oferta ważna jest od 5 grudnia do 29 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Obowiązuje w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet, a także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz oficjalnym internetowym sklepie Huawei – huawei.pl.