Taniej nie było: Xiaomi Mi Band 2 za 55 złotych

Tak, wiem, Xiaomi Mi Band 2, o którym traktuje ten tekst, miał premierę trzy lata temu. Ale dla osób, które nie potrzebują najnowszej generacji opaski, ten model wciąż może się okazać ciekawym wyborem. I choć jest coraz trudniej dostępny, aktualnie możecie go kupić w bardzo fajnej cenie. Oficjalny dystrybutor Xiaomi w Polsce ewidentnie wyprzedaje zapasy magazynowe.

Konrad przygotowuje dla Was tekst na temat tego, jak Xiaomi Mi Band 4, czyli najnowsza iteracja inteligentnej opaski od Xiaomi, sprawuje się podczas codziennego użytkowania. Tymczasem na mi-store.pl możecie nabyć ostatnie (jak się domyślam) sztuki Xiaomi Mi Band 2 i to w cenie wynoszącej 55 złotych. Promocja trwa do niedzieli (8 września 2019 roku) włącznie, więc teoretycznie macie trochę czasu do namysłu – teoretycznie, bo akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Reklama

? Kolejna ognista wyprzedaż na mi-store.pl ?Tym razem Mi Band 2 w super cenie 55 złotych ‼️Promocja trwa do niedzieli…

Opublikowany przez Mi Store Polska Środa, 4 września 2019

Jeśli chodzi o aktualne oficjalne ceny opasek Xiaomi u polskiego dystrybutora, przedstawiają się one następująco:

Przy okazji niniejszej promocji pojawia się pytanie czy w 2019 roku wciąż warto inwestować w Xiaomi Mi Band 2? Biorąc pod uwagę, że na rynku nie ma dostępnej innej opaski inteligentnej w podobnej cenie, stosunek cena / jakość trudno ocenić inaczej niż świetny. W pozostałych sklepach „dwójka” chodzi po 69-79 złotych, więc obniżka niby nie jest powalająca, ale jeśli ktoś chciałby sobie kupić nówkę-sztukę na przykład do domowego archiwum, to lepszej okazji aktualnie nie znajdzie.

A jeśli zechce jej używać, też będzie zadowolony, bo opaska wciąż spełnia swoje założenia.

Zresztą, będę wdzięczna, jeśli napiszecie w komentarzach, czy są wśród Was osoby, które wciąż korzystają właśnie z Xiaomi Mi Band 2, czy jednak wszyscy przesiedli się na „trójkę” czy nawet „czwórkę”. Bo z jednej strony jest to sprzęt, który się nie starzeje, a z drugiej – nie jest na tyle drogi, by nie móc sobie pozwolić na wymianę na nowszy model w momencie jego premiery.

źródło: Mi Store Polska