Oto, jak za pół ceny naprawić sobie smartfon Xiaomi po gwarancji

Zepsuty smartfon to nic dobrego. Najbardziej boli, kiedy urządzenie odmówi posłuszeństwa niedługo po zakończeniu gwarancji. Xiaomi ma na to sposób. Teraz za naprawę zapłacimy tylko pół ceny.

10 lat Xiaomi

Xiaomi w tym roku kończy 10 lat swojego istnienia. Z tej okazji odbyło się kilka jubileuszowych konferencji, na których poznaliśmy parę wyjątkowych urządzeń. Należą do nich na przykład smartfony Xiaomi Mi 10 Ultra czy Redmi K30 Ultra oraz niebanalny, przezroczysty telewizor Xiaomi Mi TV LUX OLED Transparent Edition.

O dostępności powyższych sprzętów w Polsce na razie cisza, więc trzeba się nastawić, że nie będą dostępne w naszym kraju. Zamiast tego Xiaomi urządziło w Polsce kilka akcji promocyjnych z okazji swojego 10-lecia. Jeszcze do końca tygodnia możemy skorzystać z obniżek cen na wybrane urządzenia firmy.

Rabat 50% na naprawę urządzeń Xiaomi

Kiedy skończy się promocja na zakup urządzeń Xiaomi, niedługo później ruszy kolejna – tym razem na serwis. Firma, chcąc uczcić 10 rocznicę Xiaomi, zaprasza do skorzystania z serwisu pogwarancyjnego i uzyskania 50% zniżki na koszt usługi, niezależnie od tego, czy będzie to smartfon czy jakikolwiek inny sprzęt firmy.

Ważnych jest jeszcze kilka innych rzeczy. Należy pamiętać, że 50% zniżki za usługę dotyczy wszystkich napraw pogwarancyjnych na produkty z oficjalnej dystrybucji oraz objęte gwarancją Xiaomi. Chodzi wyłącznie o koszty robocizny – materiały, wysyłka i inne koszty się do nich nie zaliczają. Z promocji można skorzystać przynosząc urządzenie osobiście do serwisu lub korzystając z drogi wysyłkowej.

Kampania trwa od 1 września do 15 września. Xiaomi wspomina, że osoby korzystające z oferty, otrzymają także drobny upominek od firmy.