iPhone i inne urządzenia Apple kupisz teraz w dobrej cenie

Urządzenia Apple mają opinię drogich, jednak część z nich, w tym smartfony, można kupić w oficjalnej polskiej dystrybucji w niewygórowanych cenach. W ramach tej promocji zapłacicie za nie jeszcze mniej.

Promocja na iPhone’y i inne urządzenia Apple

W sklepie Media Markt trwa akcja promocyjna, dzięki której kupicie produkty z logo nadgryzionego jabłka na obudowie w obniżonych cenach. Wśród urządzeń, dostępnych w ramach tej promocji, znajdują się między innymi:

Wyżej wymienione produkty dostępne są w Media Markt (według porównywarki cenowej) w najniższych cenach w oficjalnej polskiej dystrybucji.

Do kiedy potrwają Dni Apple w Media Markt?

Promocja będzie obowiązywać w sklepie Media Markt do 17 czerwca 2024 roku lub do wyczerpania zapasów. Urządzenia w obniżonych cenach możecie kupić w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych oraz poprzez aplikację Media Markt.

Wszystkie produkty, które obejmuje akcja promocyjna, znajdziecie między innymi na stronie internetowej Media Markt, aczkolwiek nie wszystkie kupicie w tym sklepie taniej niż u innych oficjalnych dystrybutorów urządzeń producenta z Cupertino.

promocja dni apple w sklepie media markt do 17.06.2024
źródło: Media Markt

Jak już zostało wspomniane, w przypadku wymienionych wyżej sprzętów jest to najniższa cena na polskim rynku w oficjalnej polskiej dystrybucji (w momencie publikacji niniejszego artykułu). Pamiętajcie też, że w wielu przypadkach niektóre wersje kolorystyczne są droższe.

Wpis zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie naszą działalność. Dziękujemy!