Promocja: Motorola One w najniższej cenie na rynku

W momencie polskiej premiery Motorola One kosztowała 1099 złotych. Aktualnie smartfon jest tańszy o kilkaset złotych, na skutek czego jest o wiele atrakcyjniejszą propozycją. Teraz szczególnie warto rozważyć jego zakup, bowiem będziecie mogli go dostać w jeszcze niższej cenie, najniższej na rynku.

Motorola One – promocja

Jak wspomniałem, Motorola One kosztowała na start 1099 złotych. Smartfon zadebiutował w Polsce 10 października 2018 roku, więc właśnie mija rok od jego premiery w naszym kraju. Jak to zwykle bywa w przypadku urządzeń z Androidem, czas zrobił swoje i obecnie za model ten trzeba zapłacić w oficjalnej polskiej dystrybucji 699 złotych, czyli niemal połowę tego, co w momencie wprowadzenia do Polski.

Reklama
smartfon Motorola One
Motorola One (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

W tej cenie Motorola One jest atrakcyjną propozycją, jednak właśnie nadarza się okazja, aby kupić ją za jeszcze mniejszą kwotę, a konkretniej za 588 złotych, czyli o ponad 100 złotych taniej. Smartfon w obniżonej cenie dostępny jest w sklepie internetowym Play w ramach promocji „Nocna wyprzedaż”.

Oferta obowiązuje do jutra, do godziny 9:00, lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów (przykład Huawei Watch GT pokazał, że czasami może to nastąpić baaardzo szybko). Zainteresowani Motorolą One mają do wyboru wyłącznie konfigurację z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej w kolorze czarnym (biała wersja nie jest dostępna). Smartfon sprzedawany jest bez umowy.

Motorola One – czy warto kupić w 2019 roku?

O ile już w momencie premiery Motorola One była ciekawą propozycją, to nie określiłbym jej wówczas bezkonkurencyjną. Dziś, kiedy smartfon znacznie staniał i w promocji można go kupić za mniej niż 600 złotych, warto rozważyć jego zakup. Najmocniejszymi stronami tego modelu niewątpliwie jest niemal „czysty” Android (aktualnie 9.0 Pie z zagwarantowaną aktualizacją do Androida 10), moduł NFC m.in. do płatności Google Pay, niehybrydowy Dual SIM oraz obsługa szybkiego ładowania TurboPower 15 W przez port USB-C (odpowiednia ładowarka znajduje się w zestawie).

Pozostała specyfikacja Motoroli One jest po prostu w porządku i na pewno wystarczy przeciętnie wymagającym użytkownikom. Patrząc na nowsze smartfony, jest to dość „klasyczny” inteligentny telefon, ale w swojej (promocyjnej) cenie ma wszystko, co powinien mieć sprzęt za takie pieniądze.

Motorola One – recenzja

Motorola One – bez wątpienia najbardziej kompletny smartfon do 1000 złotych (recenzja)

Źródło: Blog Play