(fot. pixabay.com)

Problemy z baterią w iPhonie? Teraz ją tanio wymienisz!

iSpot uruchomił promocję skierowaną dla właścicieli iPhone’ów. Obniżona została cena wymiany akumulatora, a cały proces przeprowadzany jest w ramach usługi door to door.

Warto wymienić akumulator w iPhonie

Logo nadgryzionego jabłka, wysoka cena i cała otoczka magii tworzona przez Apple – nic z tego nie sprawia, że urządzenia z Cupertino oferują jakąś znacznie lepszą wytrzymałość na zużycie niż produkty konkurencji. Tak, w iPhonie, iPadzie czy MacBooku trzeba będzie w końcu wymienić akumulator.

Reklama

Zużyty akumulator w smartfonie Apple to nie tylko odczuwalnie krótszy czas pracy na jednym ładowaniu, ale również inne problemy. Trzeba pamiętać, że w iOS zaszyta jest funkcja, która obniża wydajność iPhone’a, gdy maksymalna pojemność akumulatora znacząco spadnie. Wówczas może być odczuwalne wolniejsze uruchamianie aplikacji czy niższa płynność pracy całego systemu.

Jedyną skuteczną metodą na przywrócenia iPhone’a do dawnej sprawności jest wymiana akumulatora. Warto więc wówczas skorzystać z usług autoryzowanego serwisu.

Nowy akumulator w iPhonie bez wychodzenia z domu

Obecnie założenie nowego akumulatora w smartfonie może być utrudnione ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2. W związku z tym, iSpot postanowił wyjść z inicjatywą i uruchomił specjalną promocję.

(fot. iSpot)

Po pierwsze, cena wymiany akumulatora została obniżona do 149 złotych. Przed promocją trzeba było zapłacić 229 złotych. Po drugie, iPhone jest odbierany ze wskazanego punktu i dostarczany z powrotem bez dodatkowych opłat. Tak, całkowity koszt to wspomniane 149 złotych.

Usługa obejmuje wybrane modele smartfonów Apple:

  • iPhone 6 i iPhone 6 Plus
  • iPhone 6s i iPhone 6s Plus
  • iPhone 7 i iPhone 7 Plus
  • iPhone 8 i iPhone 8 Plus
  • iPhone SE (pierwsza generacja)

Niestety, iPhone X, iPhone XR, iPhone Xs/Xs Max i nowsze modele nie są objęte promocją. W przypadku wymiany akumulatora w tych modelach należy zapłacić 269 złotych.

Trzeba pamiętać, że akcja trwa do 30 kwietnia, więc warto się pospieszyć. O dacie kwalifikacji zlecenia decyduje data rejestracji zgłoszenia na stronie internetowej iSpot.

Polecamy również:

No dobrze, to ile trzeba będzie zapłacić za nowego iPhone’a SE w Polsce?

źródło: iSpot