Reklama
Huawei Watch GT2

Promocja: Huawei Watch GT 2 w wersji 42 mm za 699 złotych

Każdy ma swoje preferencje dotyczące czasomierza – jedni stawiają na konstrukcje analogowe, inni wybierają proste opaski fitness, a jeszcze inni sięgają po nowoczesne odpowiedniki zwykłych zegarków. Jeżeli chodził Wam po głowie Huawei Watch GT 2, to rzućcie okiem na tę promocję – popularny smartwatch w wersji 42 mm jest do kupienia za 699 złotych.

Reklama

Huawei Watch GT 2 42 mm za 699 złotych

Nie ma co owijać w bawełnę. Ten inteligentny zegarek to dosyć interesująca opcja dla tych, którzy szukają kompromisu między prostymi opaskami jak Xiaomi Mi Band 5 a topowymi i obfitując konstrukcjami typu Apple Watch. Niemniej, to nie jest tak, że Huawei Watch GT 2 do niczego się nie nadaje – Kuba w swojej recenzji zapewnia, że jedna z ciekawszych propozycji na rynku.

Według popularnych porównywarek cenowych, 699 złotych to aktualnie najniższa cena na rynku. Jeśli zerkniemy na przeciętną cenę u konkurencji, to mówimy o oszczędności rzędu co najmniej stu złotych. Warto jednak mieć na względzie, że w wielu popularnych sklepach Huawei Watch GT 2 w wersji 42-milimetrowej kosztuje 889 lub 899 złotych. Napomknę jeszcze, że 699 złotych to kwota, którą trzeba zapłacić za słabszy model – Watch GT 2e.

Nie będę przekonywał Was, czy możecie oszczędzić stówę czy dwie – każdy musi określić, w którym kanale dystrybucji zamówiłby zegarek. Nie zmienia to faktu, że w tej chwili Media Expert proponuje korzystną cenę, jak na ten model, a przy okazji jest oficjalnym partnerem Huawei. Pamiętajcie jednak, że mówimy tylko o wersji 42 mm.

Huawei Watch GT 2 - promocja w Media Expert

Huawei Watch GT 2 w Media Expert

Polecamy również: