Huawei logo

Masz Huawei? Daj mu drugie życie w okazyjnej cenie

Masz urządzenie Huawei, ale nie chcesz go jeszcze wymieniać na nowszy model? Producent ogłosił akcję, dzięki której dasz mu drugie życie w niższej cenie.

Masz Huawei? Daj mu drugie życie w okazyjnej cenie

O ile kupno nowego laptopa czy tabletu marki nie jest większym problemem, tak w przypadku smartfonów sytuacja nie wygląda już tak różowo. W sklepach dostępne są pojedyncze modele, w dodatku wszystkie bez Usług Mobilnych Google, co zniechęca do zakupu sporą część klientów, mimo że AppGallery nie świeci już pustkami i argument, że na HMS nie ma aplikacji, już dawno stracił na aktualności.

Fakt, wciąż na urządzenia z HMS nie są dostępne niektóre programy, w tym bankowe, ale w takich przypadkach w większości można korzystać z wybranych usług przez przeglądarkę. Może nie jest to tak samo wygodne jak w przypadku dedykowanych aplikacji, jednak dla chcącego nic trudnego. Ponadto „na upartego” można wgrać na własną rękę GMS, aczkolwiek nie jest to oficjalnie zalecane, a w przeszłości wiele metod zostało zablokowanych.

Multum osób wciąż korzysta ze smartfonów marki. Dzięki akcji producenta można dać im, a także tabletom i laptopom, drugie życie. Firma ogłosiła bowiem, że w 2022 roku wymiana baterii w tych urządzeniach będzie kosztowała mniej niż do tej pory. Jak skorzystać z tej promocji?

Wymiana baterii w smartfonach, tabletach i laptopach w niższej cenie

Aby skorzystać z oferty, należy wejść na dedykowaną akcji stronę internetową, a następnie wpisać numer seryjny urządzenia i kod weryfikacyjny oraz zaakceptować obniżoną cenę usługi i kupić ją przez wspomnianą stronę.

Huawei wymiana baterii akumulatora w niższej cenie przez cały 2022 rok

Po opłaceniu usługa wymiany baterii zostanie przypisana do numeru seryjnego urządzenia na 30 dni – jeśli klient w tym czasie jej nie zrealizuje, producent zwróci mu wpłacone pieniądze. W ramach promocji wymiana baterii w smartfonach Huawei kosztuje 99 złotych, w tabletach 139 złotych, a w laptopach 199 złotych. Okazyjne ceny będą obowiązywać przez cały 2022 rok.

Osoby, które skorzystają z nowej oferty serwisowej marki, mogą oddać urządzenie do jednego z Salonów Serwisowych Huawei (sprawdź listę salonów, które biorą udział w promocji) lub skorzystać z bezpłatnej usługi door-to-door (w jej ramach kurier najpierw odbiera, a potem zwraca sprzęt do klienta pod wskazanych adresem).

Usługę door-to-door można zamówić na stronie internetowej Huawei, z poziomu aplikacji Huawei Wsparcie (program jest preinstalowany na smartfonach marki) lub poprzez infolinię producenta.