Huawei MatePad tablet
Huawei MatePad (źródło: Huawei)

W promocji się opłaca – niższe ceny tabletów i komputerów Huawei

Jeśli poszukujemy sprzętu do nauki lub zabawy w domu, Huawei nadchodzi z odsieczą. Tylko dziś na stronie tego producenta znajdziemy zestawy urządzeń przydatnych podczas pracy bądź zajęć zdalnych.

Wietrzenie magazynów na huawei.pl

Właśnie ruszyła ograniczona czasowo promocja, która pozwala na zaopatrzenie się w przydatny sprzęt domowy – niezależnie od tego, czy myśleliśmy o tablecie, komputerze stacjonarnym, czy… wadze łazienkowej. Niższe ceny wybranych produktów Huawei powinny nam się spodobać.

Huawei MateStation S PC
Huawei MateStation S (źródło: Huawei)

W akcji bierze udział kilka modeli urządzeń z różnych segmentów. Taniej kupimy:

  • tablet Huawei MatePad T3 10 WiFi (2 GB/32 GB) w zestawie z wagą Huawei Scale 3 w cenie 399 złotych;
  • tablet Huawei MatePad T3 10 WiFi (2 GB/16 GB) w zestawie z wagą Huawei Scale 3 w cenie 349 złotych;
  • komputer stacjonarny Huawei MateStation S w zestawie z monitorem Huawei MateView GT 27 Standard Edition w cenie 2999 złotych;
  • ładowarka do laptopa Huawei USB-C 65W w cenie 99 złotych.

Najbardziej godny uwagi może być tablet w wersji z 32 GB pamięci wewnętrznej. Jego sugerowana cena to 649 złotych, a tutaj dostajemy w prezencie także wagę łazienkową, której regularna cena wynosi 149 złotych. Przyjemna okazja!

Trzeba wspomnieć, że powyższe okazje będą ważne tylko 22 lutego. Jeśli więc będziemy chcieli zdecydować się na któryś z zestawów, trzeba szybko podejmować decyzje. Liczba urządzeń przeznaczonych na promocję jest ograniczona. Wszystkie szczegóły znajdziecie na huawei.pl.