Promocja na Huawei P30 i P30 Pro – będzie można dostać zegarek lub słuchawki

Nic tak nie skłania do zakupu jak promocja. Szczególnie taka, gdzie za darmo można dostać drugi sprzęt warty kilkaset złotych. Polski oddział Huawei przygotował ofertę, dzięki której do Huawei P30 dorzucane są słuchawki bezprzewodowe FreeBuds Lite, a do Huawei P30 Pro smartwatch Huawei Watch GT.

Reklama

Wszyscy ekscytują się Huawei P30 Pro, jednak jeśli o mnie chodzi, to do mnie akurat zdecydowanie bardziej przemawia Huawei P30 – bo choć nie ma tak zaawansowanego aparatu jak wersja z dopiskiem „Pro”, to od razu po wzięciu go do ręki stwierdziłem, że „to jest to”. Ciekawy jestem, ile osób jest podobnego zdania, bowiem odnoszę wrażenie, że wariant podstawowy jest zupełnie pomijany przez większość (chociaż trochę w tym „zasługa” Huawei, który promuje przede wszystkim droższego P30 Pro, ale to standardowe posunięcie u producentów).

Reklama

Huawei P30 Pro to nie tylko zdjęcia. Co z wideo?

Promocja na Huawei P30

Producent mimo wszystko nie zapomina o tym modelu i od najbliższego poniedziałku osoby, które kupią ten smartfon, będą mogły odebrać za darmo słuchawki bezprzewodowe FreeBuds Lite (pod linkiem znajdziecie sporo informacji na ich temat).

Zasady promocji są bowiem takie, że w pierwszej kolejności należy kupić Huawei P30 w sklepach: x-kom, morele.net, Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik lub Neonet bądź w sieci Play (sklepie internetowym, przez infolinię albo salonie stacjonarnym – tutaj liczba zestawów jest jedank ograniczona). Po co najmniej 15 dniach od zakupu trzeba wejść na dedykowaną stronę internetową akcji https://consumer.huawei.com/pl/campaign/p30 i zgłosić nabycie smartfona. Klient będzie mógł to zrobić od 2 do 28 lipca 2019 roku.

Promocja oficjalnie rozpoczyna się 17 czerwca 2019 roku i tylko kupione od tego dnia egzemplarze będą brały udział w akcji, dzięki której świeżo upieczony właściciel Huawei P30 może otrzymać w prezencie słuchawki bezprzewodowe FreeBuds Lite. Standardowo kosztują one 449 złotych. Aby spełnić warunki oferty, smartfon trzeba kupić najpóźniej 7 lipca 2019 roku.

Promocja na Huawei P30 Pro

Zasady są identyczne, jak w przypadku Huawei P30, z tą tylko różnicą, że użytkownik (po zarejestrowaniu zakupu na ww. stronie internetowej) otrzyma smartwatch Huawei Watch GT, za który standardowo trzeba zapłacić 799 złotych. Smartfon należy kupić między 17 czerwca a 7 lipca 2019 roku.

Ważne: W obu przypadkach gratisy dostępne będą wyłącznie po rejestracji na dedykowanej stronie internetowej i po tym wysyłane do tych, którzy się zarejestrowali (nawet, jeśli zakupili smartfon w sklepie stacjonarnym).

Źródło: informacja prasowa