Świetna wyprzedaż w Play! Kupicie taniej Huawei Mate 10 Lite, Huawei P20 oraz Huawei Mate 20 Pro

Kupując jakiś smartfon poszukuję najtańszej oferty, ale jednocześnie zwracam uwagę na kwestie obsługi posprzedażowej. Jeśli te aspekty dla Was również są ważne i planowaliście zakup smartfona od Huawei, to warto zrobić to teraz.

W Play trwa świetna wyprzedaż smartfonów Huawei. Obecnie w niższych cenach można kupić 13 modeli, z czego większość ma najniższą cenę spośród wszystkich oficjalnych sprzedawców. Wśród propozycji sklepu zwróciłem uwagę na trzy smartfony w obniżonych cenach.

Reklama

Huawei Mate 10 Lite

Huawei Mate 10 lite nie jest już najnowszym smartfonem, ale nie można powiedzieć, że jest to słabe urządzenie. Moc obliczeniowa powinna wystarczyć większości użytkownikom, a jedyne do czego można się doczepić, to brak modułu NFC oraz złącze microUSB. Model ten powinien w szczególności spodobać się osobom poszukującym smartfona z wydajnym akumulatorem. Standardowa cena tego urządzenia oscyluje w granicach 849 złotych, lecz w promocji Play jest on dostępny za 764,10 złotych.

Huawei P20 64 GB + Huawei Band 2 Pro

Huawei P20 można zarzucić kilka rzeczy, ale jedno trzeba mu przyznać – jest to naprawdę ładny smartfon, który dysponuje świetnym aparatem. Na korzyść przyszłych nabywców jego cena zrobiła się naprawdę atrakcyjna, ponieważ w oficjalnej dystrybucji zaczyna się od 1699 złotych. Teraz możecie go jednak wyrwać za jedyne 1574,10 złotych, a dodatkowo w prezencie otrzymacie opaskę Huawei Band 2 Pro.

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro to obecnie najmocniejszy smartfon w ofercie Huawei. Zastosowano w nim topowe podzespoły oraz najnowsze technologie, którymi dysponował producent. Urządzenie u oficjalnych sprzedawców dostępne jest od 3649 złotych, ale w Play zapłacicie za nie 3329,10 złotych, czyli ponad 300 złotych mniej.

Tak, jak wcześniej wspominałem, w sklepie Play w promocyjnych cenach dostępnych jest więcej smartfonów marki Huawei. Jeśli szukacie nowego urządzenia, to warto przejrzeć całą ofertę, bowiem jest naprawdę ciekawa.

Promocja obowiązuje do 14.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: własne