Świetna wyprzedaż w Play! Kupicie taniej Huawei Mate 10 Lite, Huawei P20 oraz Huawei Mate 20 Pro | Tabletowo.pl

Świetna wyprzedaż w Play! Kupicie taniej Huawei Mate 10 Lite, Huawei P20 oraz Huawei Mate 20 Pro

Dołącz do dyskusji 0

Kupując jakiś smartfon poszukuję najtańszej oferty, ale jednocześnie zwracam uwagę na kwestie obsługi posprzedażowej. Jeśli te aspekty dla Was również są ważne i planowaliście zakup smartfona od Huawei, to warto zrobić to teraz.

W Play trwa świetna wyprzedaż smartfonów Huawei. Obecnie w niższych cenach można kupić 13 modeli, z czego większość ma najniższą cenę spośród wszystkich oficjalnych sprzedawców. Wśród propozycji sklepu zwróciłem uwagę na trzy smartfony w obniżonych cenach.

Huawei Mate 10 Lite

Huawei Mate 10 lite nie jest już najnowszym smartfonem, ale nie można powiedzieć, że jest to słabe urządzenie. Moc obliczeniowa powinna wystarczyć większości użytkownikom, a jedyne do czego można się doczepić, to brak modułu NFC oraz złącze microUSB. Model ten powinien w szczególności spodobać się osobom poszukującym smartfona z wydajnym akumulatorem. Standardowa cena tego urządzenia oscyluje w granicach 849 złotych, lecz w promocji Play jest on dostępny za 764,10 złotych.

Huawei P20 64 GB + Huawei Band 2 Pro

Huawei P20 można zarzucić kilka rzeczy, ale jedno trzeba mu przyznać – jest to naprawdę ładny smartfon, który dysponuje świetnym aparatem. Na korzyść przyszłych nabywców jego cena zrobiła się naprawdę atrakcyjna, ponieważ w oficjalnej dystrybucji zaczyna się od 1699 złotych. Teraz możecie go jednak wyrwać za jedyne 1574,10 złotych, a dodatkowo w prezencie otrzymacie opaskę Huawei Band 2 Pro.

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro to obecnie najmocniejszy smartfon w ofercie Huawei. Zastosowano w nim topowe podzespoły oraz najnowsze technologie, którymi dysponował producent. Urządzenie u oficjalnych sprzedawców dostępne jest od 3649 złotych, ale w Play zapłacicie za nie 3329,10 złotych, czyli ponad 300 złotych mniej.

Tak, jak wcześniej wspominałem, w sklepie Play w promocyjnych cenach dostępnych jest więcej smartfonów marki Huawei. Jeśli szukacie nowego urządzenia, to warto przejrzeć całą ofertę, bowiem jest naprawdę ciekawa.

Promocja obowiązuje do 14.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: własne 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona