Samsung dorzuca do Galaxy Note 10 Lite słuchawki Galaxy Buds, jeśli kupisz go u operatora

Samsung Galaxy Note 10 Lite to propozycja warta rozważenia dla tych, którzy z jakichś powodów koniecznie chcą mieć mobilny sprzęt z bardziej dokładnym rysikiem, ale nie chcą płacić za flagowy smartfon całej swojej wypłaty. Teraz po zakupie tego modelu można dostać za darmo słuchawki Galaxy Buds.

Galaxy Buds gratis po zakupie Galaxy Note 10 Lite

„Za darmo” to bardzo dobra cena za słuchawki Galaxy Buds od Samsunga. Co oczywiste, producent ich nie rozdaje, ale oferuje każdemu, kto zakupi smartfon Galaxy Note 10 Lite u jednego z czterech operatorów: Play, Plusa, Orange T-Mobile. Żeby skorzystać z promocji, należy dotrzymać kilku terminów. Trzeba:

  • kupić smartfon między 11 a 17 maja,
  • aktywować promocję przed 20 maja w aplikacji Samsung Members,
  • wypełnić formularz z dowodem zakupu do 24 maja.

Kwestia dotrzymania kolejnych terminów leży już po stronie Samsunga. Producent zobowiązuje się do sprawdzenia formularzy w ciągu 7 dni  roboczych oraz wysłania nam białych słuchawek Galaxy Buds do 10 dni roboczych po zaakceptowaniu wniosku.

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Liczba sztuk słuchawek, dostępnych dla klientów zakupujących Samsunga Galaxy Note 10 Lite jest ograniczona liczbowo. W sumie w puli promocyjnej znajduje się 1400 sztuk tego akcesorium, przy czym każdy operator ma „na stanie” inną liczbę:

  • Orange – 230 szt.
  • Play – 370 szt.
  • Plus – 480 szt.
  • T-Mobile – 320 szt.

Resztę szczegółów promocji poznacie dzięki zapoznaniem się z Regulaminem.

Galaxy Buds

Podobna promocja na Galaxy S20 wciąż trwa

Jeszcze nie zakończyła się promocja, w której do każdego Samsunga z linii Galaxy S20 dołączane są bezpłatnie słuchawki Galaxy Buds+Kupujący mają czas na skorzystanie z niej do 17 maja, a więc okazje wygasną w tym samym terminie.

Galaxy Buds+
Sprawdź:

źródło: Samsung