Samsung promocja Galaxy Buds Live Galaxy Buds Pro gratis
źródło: Samsung

Promocja: Samsung daje w prezencie słuchawki Galaxy Buds Pro lub Live do wybranych urządzeń z oferty

W minioną niedzielę zakończyła się bardzo atrakcyjna promocja walentynkowa Samsunga, ale producent już ma kolejną, nie mniej godną zainteresowana. Do wybranych smartfonów i tabletów doda bowiem w prezencie słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds Pro lub Galaxy Buds Live.

Reklama

Promocja: Słuchawki Galaxy Buds Pro lub Live do wybranych smartfonów i tabletów marki Samsung

Nowa promocja producenta z Korei Południowej obejmuje wiele urządzeń z jego oferty, zarówno smartfony, jak i tablety, dzięki czemu będzie mogło z niej skorzystać sporo osób. Oczywiście pod warunkiem, że najpierw coś kupią, a następnie zgłoszą się po odbiór prezentu.

Jak to bowiem zwykle bywa w przypadku promocji Samsunga, gratis nie jest wręczany od razu, już przy zakupie urządzenia. Ale po kolei.

Samsung promocja Galaxy Buds Live Galaxy Buds Pro w prezencie
źródło: Samsung

Aby skorzystać z promocji, należy do 7 marca 2021 roku kupić objęte nią urządzenie, a tych jest dość sporo (lista poniżej). Następnie, najpóźniej do 10 marca 2021 roku, trzeba je aktywować (najprościej mówiąc – włączyć i zacząć używać) i zalogować się do aplikacji Samsung Members. Potem wystarczy kliknąć w baner promocyjny i do 12 marca 2021 roku wypełnić odpowiedni formularz.

Na podany w formularzu adres producent, w ciągu 10 dni roboczych po weryfikacji zgłoszenia, wyśle klientowi prezent w postaci słuchawek bezprzewodowych Galaxy Buds Pro lub Galaxy Buds Live. Aktualna cena (w oficjalnej dystrybucji) tych pierwszych to 999 złotych, natomiast drugich – co najmniej 599 złotych.

Samsung promocja Galaxy Buds Live Galaxy Buds Pro w prezencie zasady
źródło: Samsung

Model słuchawek, które klient otrzyma w prezencie, zależy od tego, jakie urządzenie wcześniej kupi. Galaxy Buds Pro otrzymają świeżo upieczeni nabywcy Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy Z Fold 2 i Galaxy Z Flip 5G, natomiast Galaxy Buds Live trafią do nowych posiadaczy Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy Tab S7 i Galaxy Tab S7+.

Skorzystaj z promocji w sklepie Media Expert

Regulamin promocji „Słuchawki Buds do Samsung Galaxy S21, Z Fold2, Z Flip 5G, albo Tab S7/S7+” (PDF)

Przy okazji warto przypomnieć, że do 21 lutego wciąż trwa promocja, dzięki której po zakupie Galaxy A41 klient może otrzymać w prezencie słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds+.