Reklama
smartfon Motorola Moto G10 Power smartphone
Motorola Moto G10 Power (źródło: Motorola)

W takiej promocji Motorola Moto G10 staje się bardziej atrakcyjna

Motorola Moto G10 to obecnie najbardziej budżetowa propozycja z tegorocznej rodziny smartfonów Moto G. Urządzenie oferuje nieco więcej niż sprzęty z serii Motorola E, jednak w tej samej półce cenowej można znaleźć zdecydowanie lepsze propozycje. Promocja czyni Moto G10 zdecydowanie bardziej opłacalną, jednak trzeba się pospieszyć, ponieważ będzie trwała tylko kilka dni.

Reklama

Motorola Moto G10 dostępna w fajnej promocji

Producent przygotował jesienną promocję, w ramach której zaoszczędzimy trochę pieniędzy na zakupie Moto G10. Smartfon wszedł na polski rynek na początku roku w cenie 699 złotych. W tej półce cenowej można znaleźć nieco lepsze urządzenia – nierzadko bowiem sklepy oferują ubiegłorocznego Redmi Note 9, czy realme 6 w podobnej, a nawet tej samej cenie.

Motorola Moto G10 – fot. Motorola

Motorola Moto G10 jest wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon 460, sparowany z 4 GB pamięci operacyjnej oraz 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Urządzenie w swojej półce cenowej na pewno wyróżnia się 6,5-calowym ekranem odświeżanym w 90 Hz, jednak z matrycą LCD IPS pracującą w rozdzielczości zaledwie HD+ (1600 × 720 pikseli).

Smartfon ma na pokładzie zestaw czterech aparatów zamontowanych na tylnej obudowie – główny ma matrycę o rozdzielczości 48 Mpix, ultraszeroki kąt o polu widzenia 118° – 8 Mpix, natomiast do pomocy są dwie 2 Mpix jednostki do zdjęć makro i wykrywania głębi. Warto dodać, że urządzenie ma moduł NFC, a także baterię o pojemności 5000 mAh z ładowaniem zaledwie 10 W.

Jak widać, specyfikacja sugeruje, że jest to bardziej budżetowy smartfon. Co ciekawe, w za 699 złotych dostępny jest model odrobinę wyższy, czyli Moto G20, co czyni Moto G10 zdecydowanie mniej logicznym.

Motorola Moto G10 promocja
źródło: Motorola

W promocji jednak, za Motorolę Moto G10, zapłacimy 599 złotych, możemy zatem zaoszczędzić 100 złotych. W tej kwocie urządzenie jest zdecydowanie bardziej opłacalne. Promocja trwa do 11 listopada, a więc czas jest ograniczony. Smartfon w niższej cenie dostępny jest m.in. w sklepie Media Expert.