Huawei Black Friday

Wybieramy najlepsze okazje z promocji Huawei jeszcze przed Black Friday

Black Friday zbliża się wielkimi krokami, ale Huawei chciało ubiec konkurencję i już teraz uruchomiło promocję, która potrwa przez następne trzy tygodnie. Można zaoszczędzić kilka stówek!

Black Friday w Huawei w tym roku jeszcze wcześniej

Czarny Piątek w tym roku wypada na 25 listopada, ale kto by tam czekał z promocjami na ostatnią chwilę? Jeszcze kilka dni i wszystkie większe markety zaczną pracować nad swoimi ofertami, podczas gdy Huawei będzie wyprzedawać ostatnie sztuki przecenionych produktów.

Producent prowadzi akcję zarówno na stronie huawei.pl, jak też u wybranych partnerów biznesowych – sieciach handlowych Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom i Komputronik. Potrwa ona do 27 listopada.

Huawei - promocja na Black Friday

Co znajdziemy wśród okazji? Firma obniżyła ceny smartwatchy, laptopów, tabletów, smartfonów i słuchawek. Niektóre rabaty sięgają 50%. Oczywiście nie wszystkie obniżki są tak korzystne, więc skupimy się na kilku sprawiających wrażenie najbardziej sensownych:

  • smartfon Huawei nova 9 za pół ceny (1149 złotych zamiast 2299 złotych),
  • smartwatch Huawei Watch GT Runner (899 złotych zamiast 1299 złotych),
  • tablet Huawei MatePad T10S (649 złotych zamiast 899 złotych),
  • słuchawki Huawei FreeBuds Pro (499 złotych zamiast 799 złotych),
  • monitor Huawei MateView GT 34″ Standard Edition (1499 złotych zamiast 2399 złotych).

Szansa na dodatkowy rabat

Zapisując się na newsletter Huawei, każdy chętny dostaje na start kupon o wartości 50 złotych. W czasie trwania promocji Huawei Black Friday subskrybenci otrzymają dodatkowo kupony rabatowe uprawniające do rabatu o wartości:

  • 200 złotych przy zakupach o minimalnej wartości zamówienia 1000 złotych,
  • 500 złotych przy zakupach za łącznie minimum 3000 złotych.

Są one jednak ważne tylko przy wybranych produktach.

Oprócz tego, w okolicach Black Friday można spodziewać się szczególnych okazji. Warto więc zaglądać na stronę Huawei i wypatrywać pojedynczych strzałów. Więcej szczegółów znajdziemy w regulaminie promocji.