Wentylatory z AI od be quiet! - żart na Prima Aprilis 2023
źródło: YouTube, be quiet!

Zbiór najciekawszych technologicznych żartów. Co nas najbardziej rozbawiło?

1 kwietnia 2023 roku już za nami, a to oznacza, że Prima Aprilis oficjalnie się zakończył. Kto jednak powiedział, że wraz z końcem tego dnia, należy zakończyć salwy śmiechu i dobrej zabawy? Wychodząc z tego założenia, postanowiłem zebrać w jednym miejscu żarty, które najbardziej rozbawiły redakcję Tabletowo! Dorzucicie do tej listy coś od siebie…?

Jak poprzednie edycje pierwszokwietniowych gagów wypadają na tle tegorocznej? Cóż, ocenę pozostawię Wam i pozwolę sobie od razu przejść do pokazania najbardziej odjechanych pomysłów, które wczoraj sprawiły, że uśmiech pojawił się na twarzy naszych (i nie tylko) redaktorów (i Czytelników)!

Joemonster doznał duchowego oświecenia i stał się Gościem Niedzielnym

Znany głównie ze swojej humorystycznej tematyki portal Joemonster zdecydował się na lekki rebranding i stał się Gościem Niedzielnym. Na ten moment (02.04.2023 rok, godzina 11:35), nazwa ta wciąż widnieje na stronie serwisu. Ciekawe, czy tak już zostanie na stałe, czy tylko do poniedziałku…? ;)

fot. Tabletowo.pl / źródło: Joemonster

x-kom zdecydował się na współpracę z zakładem pogrzebowym

Nie byle jakim, bo mowa o prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnej firmie oferującej ostatnie usługi w Polsce, jakim niewątpliwie jest Zakład Pogrzebowy A.S. Bytom.

Efektem współpracy jest smartwatch ZGONiX 1.4, który ma nawet swoją własną stronę produktową oraz kod x-kom, który pozwala na jego znalezienie na stronie sklepu. Jaki to kod, spytacie? Chętnie odpowiem – 1133497. Komentarze do produktu to złoto samo w sobie i przyznam, że umierałem przy nich ze śmiechu. Przypadek…?

be quiet! przedstawia wentylator bez wentylatora – za to z AI

Zero Wings AI z systemem fanOS to pierwszy na świecie wentylator, który nie potrzebuje wiatraczków! Choć zasada jego działania może wydawać się skomplikowana, to jest ona w istocie bardzo prosta, jednak tutaj pozwolę sobie na przekazanie głosu specjaliście:

blackwhite TV raz na zawsze rozstrzygnął, czy lepszy jest Kielecki, czy też Winiary…

Który majonez sprawdzi się lepiej w charakterze pasty termoprzewodzącej? Czy kupno słoika Kieleckiego opłaca się bardziej niż tubki pasty do procesora? 1 kwietnia te nurtujące internautów z całej Polski pytania wreszcie uzyskały odpowiedzi!

KRABY W GRACH! Co…? TzO?!

Ile jest kraba w krabie? Czy da się rozpoznać grę po jednym krabie? Czym jest krab skład? Czy można rapować o krabach? Czy kraby mogą nas… zabić?! Kto znowu gada o krabach?! No jak to kto? To znowu Oni…

tvgry z kolei zdecydowało się na… galę MMA

Co jednak ważniejsze, w końcu wiemy, jaki los spotkał maszynę losującą! Poznaliśmy również budżet odcinka, zobaczyliśmy kilku znanych gości oraz dowiedzieliśmy się, że w wyniku rzucania stołem ucierpiała pewna stopa…

Manfrotto Polska prezentuje odkurzacz z aparatem!

Monopod z aparatem, przymocowany do odkurzacza. Co może pójść nie tak…?

Google wraca do Huawei (tylko coś wrócić nie może…)

Dość odważny żart huaweicentral, który w zasadzie może wydawać się pobożnym życzeniem. Tylko czy Hua rzeczywiście potrzebuje usług Google u siebie, skoro nawet pomimo ich braku wciąż planuje premiery coraz nowszych smartfonów…?

Asus ROG przedstawia Skadi – pół obudowa na PC, pół lodówka

Asus to firma, której laptopy są pierwszym wyborem zarówno dla mnie, jak i moich domowników. Z okazji na 1 kwietnia przygotowała produkt idealny – obudowę PC z wmontowaną lodówką! Trzeba tylko nabyć jeszcze jakiś wchłaniacz zapachów, żeby nasz RTX 4090 czy RTX 3090Ti nie nabrał aromatu kiełbasy…

Komputronik wprowadził ubezpieczenie na utopienie smartfona w toalecie

Śmiejcie się lub nie, ale znam kilka osób, dla których ubezpieczenie tego typu byłoby pozycją obowiązkową przy zakupie nowego sprzętu! Ciekawe, ile tego typu usługa mogłaby kosztować, gdyby została naprawdę wprowadzona…?

Xiaomi prezentuje Speaker Band

Chcesz pochwalić się swoim gustem muzycznym (lub jego brakiem) w komunikacji miejskiej? Xiaomi przygotowało coś w sam raz dla Ciebie! Dostępność gadżetu zaplanowana jest tylko na 1 kwietnia 2023 roku. Zupełnie jednak szczerze, gdyby tego typu wearable powstał, to byłbym skłonny go kupić.

Krux Space Awizo XXL – do odbioru w placówkach Poczty Polskiej

Czy to wymaga dodatkowego komentarza…? ;)

Razer nie zawodzi, pokazując myszkę do grania i golenia

Razer Razer, najnowsza propozycja firmy Razer, która sprosta zarówno wymaganiom fanów gamingu, jak i osobom mającym problem z zarostem. Na co komu myszka z pulsometrem, skoro można mieć myszkę z golarką?

Electricall pochwaliło się umową z japońskim koncernem!

Sprawdźcie tylko, jak się wspomniany koncern nazywa i wszystko stanie się jasne… ;)

To nie koniec…

Żartów znaleźliśmy zdecydowanie więcej, jednak na tym pozwolę sobie zakończyć naszą tegoroczną listę. Sami zresztą również jeden przygotowaliśmy i jest nim recenzja Lidlusia, którą możecie przeczytać na naszym bliźniaczym portalu oiot.pl, do czego gorąco Was zachęcam!

Jakie żarty zrobiły z kolei na Was największe wrażenie?