Premiera Moto X4 30 czerwca odwołana. Winny podobno Qualcomm | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Premiera Moto X4 30 czerwca odwołana. Winny podobno Qualcomm

Dołącz do dyskusji 0

Odliczaliśmy już dni do premiery Moto X4, ponieważ zgodnie z ostatnimi doniesieniami, miała ona zadebiutować 30 czerwca. Niestety, właśnie okazuje się, że została anulowana, więc jeszcze trochę sobie na nią poczekamy.

Jak podaje @HeyAndri, który wcześniej informował nas, że Motorola zaprezentuje Moto X4 30 czerwca, producent nie zrezygnował całkowicie z konferencji, zaplanowanej na 30 czerwca. Jednak pokaże na niej nie przywoływany tutaj smartfon, a co najwyżej zapowie wprowadzenie na (jeżeli się nie mylę) indyjski rynek budżetowych Moto E4 i Moto E4 Plus oraz napomknie „coś” o Moto Z2 (która oficjalnie ujrzy światło dzienne kilka dni wcześniej, 27 czerwca).

Co ciekawe, @HeyAndri sugeruje, że głównym winowajcą takiego obrotu spraw jest… Qualcomm. Niestety, nie precyzuje on już, o co dokładnie „poszło”. Czyżby Amerykanie znów mieli problem z dostarczeniem odpowiedniej ilości procesorów, w tym przypadku Snapdragona 660 z układem graficznym Adreno 512? Mówi się bowiem, że właśnie taka jednostka napędzać ma Moto X4. Póki co, jedynym smartfonem na rynku z tym SoC jest Oppo R11. Czy więc Chińczycy „zaszachowali” sobie całą pierwszą partię jak Samsung Snapdragona 835? Intrygujące.

Na temat Moto X4 wiemy już całkiem sporo, dlatego wydawało się prawdopodobne, że smartfon zadebiutuje właśnie 30 czerwca. Przypomnijmy, że urządzenie ma zostać wyposażone m.in. w 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920; 424 ppi), 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej (+microSD), podwójny aparat główny oraz pyło- i wodoszczelną obudowę ze szklanymi pleckami, spełniającą normę IP68. Całość pracować ma pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1.1 Nougat.

*Na zdjęciu tytułowym Motorola Moto Z Play

Źródło: @HeyAndri

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona