Ważne
Wiko VIEW

Kiedy zadebiutują flagowe Moto Z2 i Moto Z2 Force? 27 czerwca

Kilka dni temu minął rok od premiery Moto Z i Moto Z Force. Nie dziwota więc, że zaczęliśmy się zastanawiać, kiedy Motorola zaprezentuje tegoroczne odsłony swoich flagowych modeli. Teraz jednak dostaliśmy odpowiedź – stanie się to 27 czerwca.

Producent rozesłał do przedstawicieli rosyjskich mediów zaproszenie na wydarzenie, które odbędzie się właśnie tego dnia o godzinie 19:00 lokalnego czasu. My jednak już teraz możemy ze 100% pewnością stwierdzić, że za dokładnie dwa tygodnie zadebiutują Moto Z2 i Moto Z2 Force. Dlaczego? Spójrzcie, co trzyma w rękach pani, umieszczona po prawej stronie.

Plakat, zapowiadający premierę Moto Z2 i Moto Z2 Force (fot. mobitelefon.ru)

Tak, dobrze widzicie, jest to smartfon. Ale nie byle jaki. Jest to bowiem Moto Z2 Force. Skąd ta pewność? Ano stąd, że już jakiś czas temu do sieci wyciekły rendery, przedstawiające ten model. Dzięki nim wiemy, że ma on mieć podwójny aparat – a tyle też obiektywów ma na pleckach widoczne powyżej urządzenie. Szczerze mówiąc, trochę się dziwię, że Motorola zdradziła aż tyle na zaproszeniu, ale cóż, producenci lubią nas zaskakiwać.

Motorola Moto Z2 Force

Co dość intrygujące, cały czas dość mało wiemy na temat nadchodzących Motek (a szczególnie Moto Z2). Ale skoro właśnie poznaliśmy oficjalną datę premiery, to zaraz powinien “rozlać” się potok przecieków, które zdradzą nam praktycznie wszystko, co dotyczy obu flagowców.

Jesteście ciekawi, co zaoferują Moto Z2 i Moto Z2 Force? Ja muszę przyznać, że bardzo. Szczególnie, że konkurencja, z jaką przyjdzie im się zmierzyć, jest naprawdę mocna i atrakcyjna – zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym (choć tu co już się komu podoba).

Źródło: mobiltelefon.ru

Komentarze

 • Michał Głowacki

  A nie jest to przypadkiem Z2? Widać błyszczące plecki telefonu, a Z2 Force ma mieć matowe.

  • Na razie wyglądu Moto Z2 nie znamy, więc bezpiecznie założyłem, że to Moto Z2 Force. Aczkolwiek niewykluczone, że masz rację, ale to dopiero się okaże :)

 • Jan Kwiatkowski

  A ja korzystając ze spadających cen “starej” Z właśnie ja nabyłem. Ciekawe kiedy Z2 będzie kosztować 1700 zł…

  • Matyes

   Ja czekam na obniżenie się cen Moto Z Play do poziomu ~1300 zł.

   • Jan Kwiatkowski

    No to idziesz va banque ?

 • stark2991

  Dlaczego mają nie zdradzać, skoro przybliżony wygląd znamy od dnia, kiedy ogłoszono, że moduł będą pasować na nową generację ;)

 • Matyes

  Nie mam jak zamówić, muszę się męczyć ze stacjonarnymi sklepami

 • Maciej Szkudlarek

  no i gdzie te motki?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona