Premiera LG Optimus Pad na CES 2011 lub później

LG Optimus Pad

To, że firma LG Electronics pracuje nad tabletem internetowym, nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Od dłuższego czasu raz na kilka dni pojawiają się kolejne informacje na temat Optimus Pad, czyli dawkowanie wiadomości w najczystszej postaci. Wszystko jednak wskazuje na to, że premiera tabletu LG będzie miała miejsce dopiero podczas targów CES 2011.

Jakiś czas temu informowałam, że przedstawiciele Google poinformowali o ułomności systemu Android w wersji 2.2 Froyo na tabletach. Mówiąc po ludzku chodziło o to, że platforma nie jest przystosowana do działania na tego typu urządzeniach.

Według najnowszych informacji, LG wzięło sobie tą wypowiedź do serca i… z premierę własnego tabletu internetowego czeka na pojawienie się na rynku najnowszej wersji googlowskiego systemu, który ma wyśmienicie działać na takim sprzęcie.

Jest więc bardzo prawdopodobne, że oficjalna prezentacja LG Optimus Pad odbędzie się na targach CES 2011 (6-9 stycznia 2011). Warunek jest oczywisty: przed tym terminem Google musi ogłosić Androida 3.0.

Źródło