Chang Ma: „tablet LG będzie lepszy od iPada”

tablet LG będzie lepszy od iPada

Walka o klienta na rynku tabletów internetowych trwa w najlepsze. Problem jest tylko jeden: obecnie w sprzedaży – oprócz chińskich bubli – znajduje się jedynie Apple iPad, przez co bezsprzecznie jest liderem w tej dziedzinie sprzętu. Nie ma się co dziwić, w końcu koncern z Cupertino zapoczątkował całe to szaleństwo. Czy jakikolwiek tablet może z nim rywalizować? Okazuje się, że tak.

A przynajmniej taką nadzieję ma jeden z przedstawicieli LG Electronics – wiceprezes do spraw marketingu. Chang Ma, bo o nim mowa, w ostatnim wywiadzie dla Wall Street Journal powiedział, że „tablet LG będzie lepszy od iPada„. Wielkie słowa o produkcie, którego wciąż nie ma na rynku…

Pierwsze informacje odnośnie specyfikacji tabletu LG wskazują na to, że zostanie wyposażony w dwurdzeniowy procesor, będzie pracować na Androidzie, ma być zaskakująco produktywny i bardziej wydajny od iPada. Czy tak będzie – okaże się w najbliższej przyszłości.

Oficjalna prezentacja modelu ma nastąpić w ostatnim kwartale bieżącego roku. W przyszłości możemy się spodziewać kolejnych produktów tego producenta, gdyż pierwsze urządzenie z Androidem zapoczątkuje linię tabletów Optimus.

Źródło