Premiera Androida Ice Cream Sandwich przesunięta - Tabletowo.pl

Premiera Androida Ice Cream Sandwich przesunięta

Tabletowo.pl Premiera Androida Ice Cream Sandwich przesunięta Ciekawostki Nowości

Takiego biegu wydarzeń nie spodziewał się chyba nikt. Kilka dni temu Samsung rozesłał do zagranicznych mediów zaproszenia na konferencję prasową organizowaną wspólnie z Google, jeszcze dziś rano data ta została niechcący potwierdzona – a tu nagle okazuje się, że została ona przesunięta na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Konferencja Samsung Mobile Unpacked „Google Edition” miała przynieść dwa wydarzenia: prezentację najnowszej wersji systemu operacyjnego Google – Android Ice Cream Sandwich oraz pierwszego smartfona Samsunga (Nexus Prime lub Galaxy Nexus), pracującego w oparciu o tą platformę. Niestety, 11 października nie doczekamy się ani systemu, ani nowego telefonu.

Firmy Samsung i Google zdecydowały się przesunąć premierę nowego produktu, mającego zadebiutować podczas targów CTIA. Stwierdziliśmy, że nie jest to dobry czas na prezentację nowego urządzenia. Szczegóły dotyczące konferencji prasowej, czyli nowa data i miejsce, w której ma się odbyć, zostaną ogłoszone wkrótce.

Żadna z firm nie podała powodu przesunięcia daty planowanej konferencji prasowej. Najprawdopodobniej jednak chodzi o uniknięcie ewentualności zbiegnięcia się w jednym dniu pogrzebu Steve’a Jobsa (termin jeszcze nie został podany) oraz konferencji Samsunga i Google.

Nowa data wydarzenia, do chwili pisania tego newsa, nie została ujawniona – spekuluje się jednak, że na premerę AICS nie będziemy musieli długo czekać – najwyżej do listopada. Jak tylko zostanie podana nowa data konferencji – na pewno Was o tym fakcie poinformujemy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona